نمی انصراف از بلیط های الکترونیکی خود را: IRCTC

توسط سرپرستان

دهلی نو: هند از راه آهن پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) روز چهارشنبه در اعتراض به مردم به انصراف خود را e-بلیط خود را در مورد قطار لغو شدن توسط ملی حمل و نقل با توجه به مهاجرت گسترده مستند برای کمک به جلوگیری از گسترش رمان coronavirus بیماری همه گیر.

پاکسازی شک و تردید راه آهن مسافران IRCTC سخنگوی Siddharth سینگ گفت: “شک و تردید مطرح شده در خصوص لغو e-بلیط های بعدی به توقف راه آهن قطار های مسافری.

“این ممکن است مشاهده کنید که برای قطار لغو شده توسط راه آهن در آن کامل اجرا بازپرداخت e-بلیط کامل و اتوماتیک. در این مورد هیچ لغو ورزش مورد نیاز است که باید انجام شود در بخشی از کاربر” او گفت:.

IRCTC رسمی گفت که اگر کاربر خود را لغو بلیط الکترونیکی در موقعیت های قطار لغو این احتمال وجود دارد که او ممکن است کمتر “استرداد”. “از این رو مسافران توصیه به انصراف از e-بلیط خود را برای کسانی که قطار که لغو شده اند توسط راه آهن,” او گفت:.

او همچنین گفت که میزان بازپرداخت خواهد شد به حساب کاربری مورد استفاده برای رزرو بلیط های الکترونیکی به طور خودکار و بدون هزینه کسر خواهد شد توسط راه آهن در مورد قطار لغو.

سخنان خود آمد و به عنوان ملی حمل و نقل اعلام کرد تعلیق مسافر ایمیل و بیان خدمات از مارس 23 تا 31 مارس است. اما راه آهن تمدید تعلیق از خدمات تا 14 آوریل در پی سه هفته مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا از مارس 25 طول دوم ویژه آدرس به ملت سه شنبه شب.

راه آهن را لغو کرده است, بیش از 13,600 مسافران قطار در سراسر کشور در تلاش برای مبارزه با گسترش رمان coronavirus. تنها قطار حمل و نقل در حال اجرا هستند برای اطمینان از تامین خدمات ضروری است. حدود 9000 قطار باری در حال حمل و نقل اقلام ضروری هر روز در سراسر کشور است.

روز شنبه, هند, ثبت 562 موارد COVID-19 با 10 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>