‘نمی تواند پای عیار’: تهمت مسخره ABC خبرنگار طول Coronavirus جلسه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک نوسان در ABC خبرنگار جاناتان کارل در طول روز جمعه coronavirus توجیهی گفتن او “نمی شود یک پای عیار.”

کارل خواسته بود یک سری از سوالات در مورد هواکش و یا نه وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی برای رفتن به اطراف هنگامی که نیاز به وجود آمد و مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد unimpressed با جهت نمایش داده شد. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن Flubs سوال در Coronavirus پايه بلند كن بادي نشان می دهد 1918 اسپانیایی آنفلوانزا ‘حمله’ در سال 1917)

تماشا کنید:

مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که برنامه در حال حاضر در حال حرکت به تهیه و یا تولید به عنوان بسیاری از هواکش به عنوان امکان پذیر است و به سرعت.

“است که آن را به اندازه کافی سریع برای گرفتن 100,000?” کارل پرسید. (مرتبط: جاناتان کارل Flips یک اسکریپت بر روی ‘نمایش’ می گوید این حق به ‘تردید’ از NYT گزارش)

“اجازه دهید آن را در این راه ما را توزیع هزاران و هزاران نفر در حال حاضر. به طور معمول این امر می تواند خریداری شده توسط دولت فقط به طوری که شما را در درک. به طور معمول این امر می تواند خریداری شده توسط فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “ما در حال رقابت در برابر بسیاری از کشورها است. چرا که بسیاری از کشورها نیاز به دریچه —”

“سوال در من ایجاد شد تا به شما قادر به تضمین برای اطمینان از این کشورها این بیمارستان که هر کسی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی را دریافت کنید ونتیلاتور?” کارل فشرده دوباره.

“در اینجا چیزی است که من به شما بگویم. ما در شکل خوب است. من فکر می کنم ما در شکل بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم که شماره یک ما توزیع — هواکش یک معامله بزرگ ما در حال توزیع گسترده اعداد و ما در شکل بزرگ است.”

رئیس جمهور در ادامه گفت که او امیدوار است تا مطمئن شویم که وجود دارد نه تنها هواکش به اندازه کافی برای رفتن به اطراف در ایالات متحده, اما به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن با دیگر کشورها به عنوان آنها مورد نیاز است.

کارل سعی کردم یک بار دیگر: “پس هر کس که نیاز به یک خواهد بود قادر به گرفتن یک ونتیلاتور?”

“آیا نمی شود یک عیار پای” مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب گلوله کشته است. “هر کسی که نیاز به یک … هیچ کس انجام داده است و آنچه که ما شده اند قادر به انجام همه چیز را که من در زمان بیش از یک ظرف غذا بود. آن را شکسته و کشور را در راه های بسیاری. در بسیاری از راه های دیگر از این. ما تا به حال بد و تست سیستم. ما تا به حال بد ذخایر سیستم ما تا به حال هیچ چیز در ذخایر سیستم. بنابراین من نمی خواهد به من بگویید چه شما به من گفتن مثل اینکه یک مرد عاقل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>