نمی توانم پیش بینی بدترین وضعیت هند است که به خوبی آماده: وزیر بهداشت در COVID-19

توسط ANI

دهلی نو: اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan در روز شنبه گفته است که وجود دارد بدون نیاز به پیش بینی بدترین وضعیت با توجه به COVID-19 همه گیر در هند مانند در کشورهای توسعه یافته است.

“ما پیش بینی نیست بسیار بدترین نوع وضعیت در کشور ما مانند بسیاری دیگر از کشورهای توسعه یافته اما هنوز هم ما آماده کل کشور برای بدترین وضعیت” گفت: Vardhan در اینجا در حالی که در تعامل با وزرای بهداشت و مقامات ارشد از شمال شرق دولت در زمان COVID-19 وضعیت از طریق ویدئو کنفرانس.

Vardhan گفت که هند در حال بهبود آن نبرد در برابر COVID-19.

“ما مرگ و میر در این کشور همچنان به حدود 3.3 درصد و نرخ بهبود صعود به 29.9% این بسیار خوب-شاخص های اقتصادی این دو برابر شدن نرخ گذشته 3 روز بوده و در حدود 11 روز برای 7 روز گذشته از آن شده است 9.9 روز,” او گفت:.

اینجا کلیک کنید برای COVID-19 روز رسانی های زنده

“ما اختصاص داده شده 843 بیمارستان به طور انحصاری برای COVID-19 بيماران درمان است که باید مورد 1,65,991 تخت در آن برای همان. در سراسر کشور وجود دارد 1, 991 اختصاصی COVID-19 مراکز بهداشتی که باید 1, 35, 643 تخت. این تخت شامل جداسازی و همچنین تخت ICU,” او اضافه شده است.

Vardhan گفت که وزارت بهداشت به طور مداوم در هماهنگی با ایالات متحده و نظارت بر اطلاعات به صورت روزانه.

“وجود دارد 7, 645 قرنطینه مراکز در سراسر کشور است. ما توزیع 69 lakhs N-95 ماسک شده به دولت های مختلف دولت است. در مجموع 32.76 lakhs PPEs توزیع شده به دولت توسط مرکز. ما شروع به از یک آزمایشگاه تست در پونا و در حال حاضر ما بیش از 453 آزمایشگاه در کشور,” او گفت:.

“شب گذشته ما بررسی داده ها از کشورهای مختلف و نشان داد که تنها 0.38 درصد از بيماران در هواکش. 1.88 درصد نیاز به اکسیژن و پشتیبانی 2.21 درصد در ICU, تخت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im