اجازه نمی دهد مذهبی گردهمایی کروبی در طول COVID-19 مستند: مرکز متحده

توسط PTI

دهلی نو: با در نظر گرفتن آینده و جشنواره ها, مرکز خواسته متحده و سرزمین های اتحادیه در روز جمعه به شدت پایبند به حال 21-day مستند و اجازه نمی دهد هر اجتماعی یا مذهبی جمع آوری و در صفوف منظم.

در ارتباطات اتحادیه وزارت همچنین گفت که مناسب شب زنده داری در رسانه های اجتماعی باید حفظ شود در برابر گردش هر محتوای قابل اعتراض است.

با در نظر گرفتن این جشنواره در آوریل خانه وزارت کارگردانی کرده است همه کشورها و UTs برای اطمینان از انطباق دقیق از مستند اقدامات برای مبارزه با COVID-19 و اجازه نمی دهد هر اجتماعی, مذهبی, جمع آوری و یا صفوف یک بیانیه رسمی گفت.

در حالی که Shab-e-برات در جمعه, امروز جمعه خوب. Baisakhi Rongali Bihu, Vishu Poila Boishakh, Puthandu ماها Vishuba سانکرانتی ، نیز در ماه آوریل است.

در ارتباطات این وزارت خانه به درخواست ایالات متحده و UTs که توجه مقامات دولتی و مذهبی سازمانها و شهروندان مربوطه مفاد این دستورالعمل باید به طور گسترده ای توزیع شده است.

آن را اضافه می کند که برای هر گونه تخلف از مستند اقدامات اکشن زیر مربوط به مقررات کیفری از مدیریت بحران, قانون 2005 و مجازات (IPC) باید گرفته شود, قانون-اجرای سازمان.

تثبیت دستورالعمل در مستند اقدامات گرفته شود توسط وزارتخانه ها و ادارات از دولت هند متحده و اتحادیه سرزمین های برای مهار این COVID-19 همه گیر در کشور اطلاع داده شد توسط این وزارت خانه در مارس 24, 25, 27, آوریل 2 و 3.

بند 9 و 10 از تثبیت دستورالعمل دولت است که هیچ مذهبی جماعت اجازه خواهد داشت بدون هیچ گونه استثنا و همه, اجتماعی, فرهنگی, مذهبی, توابع و تجمعات باید منع می شود. صفحه اصلی وزارت ابلاغ به استانها و UTs به اطلاع مقامات منطقه و زمینه سازمان های مورد خاص ممنوعیت همانطور که ذکر شد در تثبیت دستورالعمل در مستند اقدامات است.

این وزارتخانه گفت که دولت های منطقه باید تمام اقدامات احتیاطی و پیشگیرانه اقدامات برای نگهداری از قانون و نظم و صلح و آرامش. 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24 برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im