کمک های مالی پور در رم معبد ساخت و ساز پیش از Bhoomi Pujan

بیان اخبار سرویس

لکنو: با Bhoomi Pujan مراسم برای ساخت و ساز از Ram معبد فقط یک هفته دور, کمک های مالی از محله های مختلف در حال حاضر شروع به ریختن در.

پس از Bhoomi Pujan مراسم حضور داشتند PM نارندرا مودی در اوت 5, معبد ساخت و ساز را شروع می شود. در ضمن به عنوان بخشی از آماده سازی برای Bhoomi Pujan رویداد یک تیم از 500 بهداشتی کارگران است مستقر شده به عرشه تا معبد شهر.

در حالی که گورو معنوی و داستان راوی (Katha vachak) Morari Bapu اعلام کرده است یک کمک مالی از Rs 5 کرور از Vyaspeeth به روپیه Ram Janmabhoomi Tirath Kshetra اعتماد شاهزاده Yakub Habeebuddin Tucy خود اعلام نوادگان مغول تا به ارائه یک آجر طلا به وزن یک کیلوگرم به ساعت به سمت معبد ساخت و ساز.

Morari Bapu اعلام کرده بود کمک مالی در طول یک آنلاین معنوی بحث در روز دوشنبه و در اعتراض به پیروان خود را به کمک داوطلبانه.

اما Shree Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد در حال حاضر روشن ساخته است که آن را به دریافت کمک های مالی از هر کسی که می خواست برای کمک به سمت معبد ساخت و ساز. در آخرین جلسه در ایودیا اعتماد دبیر Champat رای تا به حال روشن ساخته است که معبد خواهد بود ساخته شده از طریق کمک های مالی.

“اعتماد مخالف است به گرفتن کمک های مالی از مسلمانان اگر آنها مایل به اهدا” گفت: Mahant کمال Nayan داس جانشین تعیین رئیس روپیه Ram Janmabhoomi Tirath Kshetra اعتماد Mahant Nritya گوپال داس.

یک روز پس از تراست’ ایودیا جلسه تا فصل از شمش انجمن اهدا کرد 33 کیلوگرم خرده آجر به اعتماد در یک مراسم ساده در ایودیا در 21 ژوئیه سال 2020 است. نقره آجر استفاده می شود در Bhoomi Pujan.

طبق منابع کلیدی و حتی اعتماد رئیس Mahant Nritya گوپال داس کردم یک نقره آجر به وزن 40 کیلوگرم آماده شده و این امر می تواند قرار داده شده در خلوتگاه سنکتروم از پیشنهاد رم معبد در طول Bhoomi Pujan مراسم توسط PM.

سیاستمداران نیز شروع به اهدای پول برای رم Mandir. تا معاون سانتی متر Keshav پراساد Maurya که بازدید ایودیا به بورس از آمادگی اخیرا اهدا تومان 6.60 لاخ.

قبلا در 25 مارس در حالی که جابجایی بت of Lord Ram از موقت معبد به او موقت جدید ضد گلوله پیش ساخته الیاف اقامت در رم Janmabhoomi محل تا سانتی متر یوگی Adityanath اهدا کرد Rs 11 لاخ به اعتماد است.

علاوه بر این Mahavir Mandir اعتماد پتنا نیز اعلام کرد کمک مالی از 10 تومان کرور روپیه برای علت با اقساط تومان 2 کرور روپیه پرداخت می شود در هر سال به عنوان در هر دستورالعمل از Shri Ram Janmabhoomi Tirath Kshetra اعتماد. قسط اول پرداخت شده است نسبت به علت است.

علاوه بر جانبازان نیز اهدای طلا و نقره به اعتماد است. حیدرآباد بر اساس طلا و جواهر K Srinivas اهدا کرده است یک کیلوگرم طلا آجر و پنج کیلوگرم نقره.

اعتماد به دادگاه تجدید نظر به اهدا کنندگان به دادن پول نقد به عنوان آن خواهد بود آماده برای استفاده در ساخت و ساز کار می کنند.

از طریق آنلاین کمک های مالی در چهار ماه گذشته اعتماد دریافت کرده در اطراف تومان 6 کرور در آن دو حساب بانکی در بانک دولتی هند اصلی شعبه ایودیا. اعتماد نیز ارسال اذعان به دریافت کمک های مالی همراه با “تشکر نامه” توسط پست به اهدا کنندگان.

این VHP برنامه ریزی شده برای راه اندازی یک کمپین در روزهای آینده به اتصال با 10 کرور خانواده در سراسر کشور و جمع آوری کمک های مالی اعم از دوباره 1 به 10 تومان از هر خانواده برای رم Mandir.

بیش از 500 بهداشتی کارگران مستقر

یک تیم از 500 بهداشتی کارگران شده است مستقر در معبد شهر به عرشه تا معبد شهر.

دیوار در خیابان اصلی ایودیا تزئین شده با نقاشی های دیواری و نقاشی به تصویر می کشد صحنه های از Ramayan.

با توجه به ایودیا شهردار ریشیکش Updadhyaya بخش-حکیم جلسات در حال انجام را ایودیا آماده به استقبال PM نارندرا مودی در آگوست 5.

کسانی که درگیر در مدیریت Kumbh Mela در 2019, مستقر شده اند به مراقبت از هر چیز کوچک در اوت 5 رویداد.

یک تیم جداگانه ای از BJP کارگران به رهبری ایودیا MLA Ved Prakash گوپتا در تلاش است برای رسیدن به هر خانواده به مطمئن شوید که تمام خانه ها در معبد شهر decked با چراغ و خاکی diyas به مدت دو روز از مرداد ماه 4. حدود 1.25 لاخ لامپ های خاکی خواهد بود روشن را به معبد شهر برای زندگی در طول این رویداد.

مردم محلی خواسته شده است برای تزئین خانه خود را با rangoli ، bandanwar (یک حلقه ساخته شده از گل) چراغ های تزئینی و خاکی diyas در آگوست 4, 5 برای Bhoomi Pujan گفت: Gupta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>