دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ما, طالبان صلح

عکس: اخبار/فایل

واشنگتن: رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او استقبال آمریکا و طالبان مذاکرات صلح گفت: کاخ سفید است.

“ما در حال کار بر روی پایان دادن به یک جنگ طولانی و بازگرداندن سربازان ما از افغانستان” کاخ سفید به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفت.

پیش از آن در روز نخست وزیر عمران خان با استقبال از توافق صلح اصرار تمام ذینفعان به اطمینان حاصل شود که اخلال گران از توافقنامه صلح نگهداری می شوند در خلیج.

“در حال حاضر همه اعضا باید اطمینان حاصل شود که اخلال گران در حال نگهداری در خلیج. نماز من برای صلح برای مردم افغانستان که دچار 4 دهه از خونریزی است. پاکستان متعهد به ایفای نقش خود را در تضمین توافق دارای & موفق در آوردن صلح به افغانستان,” او گفت:.

ما طالبان نشانه ‘توافق صلح’

مقامات ارشد دولت آمریکا و طالبان افغانستان در جمع دوحه, قطر در روز شنبه برای نظارت بر امضای توافقنامه صلح بین امریکا و طالبان.

به عنوان این مراسم به مناسبت آغاز شده رهبران جهان حاضر بودند برای دیدن از طریق یک توافق است که امریکا عقب نشینی نیروهای خود از افغانستان پس از 18 سال از جنگ.

این قرارداد آمده است که این توافق خواهد شد و پس از داخل افغانستان مذاکرات میان طالبان و افغانستان ذینفعان به تصمیم گیری سیاسی در آینده نقشه راه برای ناآرام کشور است.این مذاکرات تنظیم شده برای شروع از 10 مارس سال 2020 است.

آمریکا و نیروهای ائتلاف را خروج نیروهای نظامی از این کشور و نه دخالت در امور پست-حل و فصل افغانستان حکومت اسلامی است.

ما نیز موافقت کرده است به بررسی و نگاهی به پشت تحریم علیه طالبان توسط اوت 27 سال 2020 است. سپس آن را در تعامل با اعضای شورای امنیت سازمان ملل افغانستان و حذف طالبان از لیست تحریم. این دو طرف توافق کرده اند که اتفاق خواهد افتاد با 29 مه سال 2020 است.

هر دو طرف توافق کرده اند که برای آزادی هر یک از دیگران’ زندانیان نیز هست. ما به دنبال همکاری های اقتصادی برای بازسازی با دولت جدید در افغانستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>