Donald Trump Jr., چالش های هانتر بایدن به بحث وعده به انتشار اظهارنامه مالیاتی اگر شکارچی می کند بیش از حد

Donald Trump Jr., به چالش کشیده هانتر بایدن به “انسان” و بحث او “در مورد کسی که واقعا سود را از پدر است.”

“من یک بین المللی بازرگان قبل از پدر من رو به سیاست” Trump Jr. گفت Axios مدیر عامل جیم VandeHei در “Axios در HBO” مصاحبه ارسال شده در روز یکشنبه ، “این چیزی است که ما انجام دادیم. I’m not gonna say I haven’t بهره مند از پدرم نام خانوادگی درست مثل هانتر بایدن بود. این امر می تواند احمقانه به می گویند که. اما من بهره مند از پدر من مالیات دهندگان تامین می شود ،

“هانتر بایدن را پدر می شود و معاونت ناگهان او می رود به اوکراین و او را ساخت 83 گراند یک ماه ادامه داشته باشد. “ما متوقف به انجام هر کسب و کار بین المللی می پردازد که پدر من برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

رئیس جمهور پسر بزرگتر پس از آن صادر چالش قبل از درخواست VandeHei تا متوسط:

“ما می توانیم شفافیت کامل ما نشان می دهد همه چیز را ما می توانیم بحث در مورد تمام مکان های که در آن من هستم ظاهرا grifting اما هانتر بایدن نیست. من دوست دارم به آن را انجام دهد” گفت: Trump Jr.

هنگامی که به چالش در مورد سخنرانی پرداخت و کتاب اخیر خود معامله تهمت جونیور وعده داده شده به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را اگر بایدن خواهد آزادی او.

“اگر ما آن را انجام دهد هر دو 100%” او گفت: “در پاسخ به Axios مدیر عامل سوال. “اجازه دهید بحث در مورد که سود کردن که خدمات عمومی. خوشحال به آن را انجام دهد. اجازه دهید آن اتفاق می افتد.” (مربوط به: ‘ای کاش نام من هانتر بایدن’: Donald Trump Jr. یک نظریه در مورد چگونه به ‘جعلی رسانه های خبری’ یک ‘آنوریسم’)

“MSM دارد غلط معادل بین ما پس بیایید حل و فصل آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور نوشت: بعد از ظهر یکشنبه با فشار دادن نقطه در توییتر. “من چالش هانتر بایدن به مرد و بحث من است. [Axios مدیر عامل جیم VandeHei] تعدیل می شود. شکارچی خود را منتشر اظهارنامه مالیاتی و من انتشار معدن. بیایید باز کارو در مورد کسی که واقعا سود از پدر خود را عمومی دفتر!”

پست رفت و به سرعت ویروسی و حتی بازتوییت شده توسط VandeHei خود را.

پاسخ به تهمت جونیور چالش بایدن کمپین دبیر مطبوعاتی TJ Ducklo گفت Axios: “این سخت است به این باور هر چیزی یک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در اظهارنامه مالیاتی زمانی که دونالد Sr. است دروغ سال درباره انتشار خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im