دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه مند به خرید PIA متعلق به هتل روزولت در نیویورک: رسمی

جلسه نیز موافق است که هتل خواهد بود آغاز شده و از ابتدا با یک نهاد خصوصی. عکس: فایل

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است علاقه مند در خرید هتل روزولت در نیویورک که متعلق به خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) از آن پدید آمده روز چهارشنبه در جلسه شورای ملی ایستاده کمیته خصوصیسازی.

MD PIA سرمایه گذاری به اطلاع نمایندگان مجلس است که نسبت ناروا به حال ابراز علاقه به کسب نمادین هتل در گذشته و هنوز هم مشتاق خرید آن است.

“دولت در تلاش است 10 بار برای فروش هتل.”

جلسه توجیهی اعضای خصوصیسازی وزیر محمد میان سومرو گفت که دولت نه در فروش اموال به جای ما در حال برنامه ریزی برای آن را اجاره و یا کار در یک سرمایه گذاری مشترک با بخش خصوصی است.

ارشد PML-N رهبر و وزیر سابق فدرال خواجه آصف گفت که مجلس باید به اعتماد به نفس بیش از خصوصیسازی مهم است.

“ما در برابر سایپا اما ما باید منتظر یک زمان بهتر برای به دست آوردن یک قیمت خوب. کل بازار ایالات متحده است که زمانی که کار انجام می شود از خانه و سپس آنچه را نیاز به یک دفتر” آصف اضافه شده است.

“آیا تصمیم گیری در حال حاضر و صبر کنید. در حال حاضر نه PIA خواهد بود به فروش می رسد و نه هتل.”

احزاب مخالف ناودان حزب حاکم بود که آن را در گزارش های رسانه ها در اوایل این ماه که دولت در نظر دارد برای فروش هتل روزولت.

این طرح کنار گذاشته شد به دلیل مخالفت سفت و coronavirus بیماری همه گیر.

در یک جلسه در تاریخ 2 ژوئیه کابینه کمیته خصوصیسازی (CCoP) تصمیم گرفت که هتل روزولت خواهد بود اجرا تحت یک سرمایه گذاری مشترک با یک شخص ثالث است.

این CCoP توافق به استخدام یک مشاور مالی برای شروع این روند برای معامله در نور گزارش از M/s Deloitte (شرکت حسابرسی) از ژوئیه سال 2019 است که توصیه می شود: “که بالاترین و بهترین استفاده از هتل روزولت اموال به redevelop سایت به مخلوط استفاده کنید (از طریق سرمایه گذاری مشترک) از اول برج اداری بیش خرده فروشی و مشاع”.

در این بیانیه اضافه شده است که آن را نیز کارگردانی که شرکت Deloitte خواهد به روز رسانی مطالعه خود را در هتل معامله در چهار هفته بعدی و یافته ها باید به اشتراک گذاشته شده با CCoP.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>