دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک برنی ساندرز در نوادا میان حتی بیشتر حزبی گلایه: ‘اجازه ندهید که آنها آن را به دور از شما

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک پیام تبریک به مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز شنبه شب در پیش بینی پیروزی در نوادا قفقاز.

“دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا” به رئیس جمهور نوشت. “بایدن و بقیه نگاه ضعیف و هیچ راه کوتاه مایک می توانید راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود پس از بدترین بحث عملکرد در تاریخ بحث ریاست جمهوری.”

WASHINGTON, DC - FEBRUARY 21: U.S. President Donald Trump walks on the South Lawn while returning to the White House following a campaign rally in Nevada on February 21, 2020 in Washington, DC. (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)

واشنگتن, DC – فوریه 21: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در جنوب چمن در حالی که بازگشت به کاخ سفید پس از یک کمپین تجمع در نوادا در فوریه 21, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

او به پایان رسید پیام هشدار جبهه دموکراتیک-دونده به “اجازه دهید آنها را آن را به دور از شما!”

در مطبوعات زمان ساندرز پیش بینی شده بود را به نفع خود نوادا توسط یک حاشیه بزرگ با وجود این واقعیت است که نوادا حزب دموکرات بود و در عین حال هر گونه گزارش رسمی از نتایج. (مرتبط: بلومبرگ خالص Favorability فرو 20 امتیاز پشتیبانی می افتد 3% پس از بحث دموکراتیک)

در طول بحث ساندرز در دفاع از “برنی Bro”, حامیان ادعا که مرتکب آزار و اذیت توسط افراد ادعا به حمایت از او در واقع می تواند نتیجه روسی ترول اینترنت.

فقط دو روز بعد این خبر را شکست که ساندرز رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چند تن از اعضای کنگره شده بود در جریان تلاش های روسیه بازیگران برای کمک به ساندرز با نامزدی در نهایت ایجاد تفرقه در میان رای دهندگان آمریکایی. (مرتبط: برنی ساندرز دریافت جلسه بر تلاش های روسیه برای کمک به او را در سال 2020 انتخابات و ایجاد بیشتر اختلاف در میان رای دهندگان آمریکایی)

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی ولادیمیر پوتین یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه گفت:” از این جلسه. “من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین پیشنهاد شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به بیرون درز اطلاعات در این جلسه به منظور “تسلیحاتی” آن را پیش از روز شنبه قفقاز.

خود رئيس جمهور وزن در گزارش قبل از شنبه را caucusing به tweeting که دموکرات “در ایالت نوادا” باید “مراقب باشید از روسیه است.”

“با توجه به سیاستمدار فاسد آدم ‘تدبیر’ شیف” او نوشت: “آنها در حال هل دادن برای دیوانه برنی ساندرز را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>