کلایو Wynne باعث می شود که مورد سگ ها به ویژه در ‘سگ عشق است: چرا و چگونه سگ خود را و شما را دوست دارد’

این ایده که حیوانات می تواند تجربه عشق بود و یک بار نفرت به روانشناسان که مطالعه آنها دیده می شود به عنوان یک مورد قرار دادن احساسات قبل از دقت علمی.

اما یک کتاب جدید استدلال می کند که وقتی که می آید به سگ کلمه لازم است به درک چه چیزی ساخته شده است که رابطه بین انسان و بهترین دوستان ما یکی از مهم ترین درون مشارکت در تاریخ است.

کلایو Wynne, موسس, سگ علم Collaboratory در دانشگاه ایالتی آریزونا باعث می شود در مورد سگ عشق است: چرا و چگونه سگ خود را و شما را دوست دارد.

حیوانات روانشناس 59 شروع تحصیل سگ در اوایل 2000s و مانند همسالان خود معتقد بود که به نسبت پیچیده احساسات آنها را به ارتکاب گناه از انسان — تا زمانی که او تحت تأثیر بدن شواهدی وجود دارد که در حال رشد بود بیش از حد بزرگ را نادیده بگیرد.

“من فکر می کنم وجود دارد می آید یک نقطه هنگامی که آن را به ارزش در حال شک و تردید از خود تردید” در انگلیسی گفت: در مصاحبه با AFP.

سگ علم لذت می برد یک تجدید حیات در دو دهه گذشته بسیاری از آن ستایش سگ’ فراست.

عناوین مانند نبوغ سگ توسط برایان خرگوش پیشرفته این ایده که سگ ذاتی و هوش استثنایی.

Wynne, اما, پخش spoilsport با این استدلال که Fido است و نه فقط که درخشان است.

کبوتر می تواند شناسایی انواع مختلف اشیاء در تصاویر 2D; دلفین ها نشان داده اند که آنها را در درک دستور زبان; زنبور عسل سیگنال محل منابع غذایی به یکدیگر از طریق رقص; همه شاهکارهای که هیچ سگ که تا کنون شناخته شده است به انجام.

حتی گرگ ها و سگ’ جد گونه های شناخته شده برای خود را به شدت و عدم علاقه به مردم نشان داده اند که توانایی به دنبال انسان نشانه ها — از جمله در اخیر سوئدی مطالعه با بازی واکشی.

Wynne پیشنهاد یک تغییر پارادایم سنتز متقابل انضباطی تحقیقات به فرض که این سگ’ “hypersociability” یا “جمع گرایی افراطی” است که مجموعه آنها را جدا کنید.

سندرم ویلیامز ژن

یکی از قابل توجه ترین پیشرفت می آید از مطالعات در مورد اکسی توسین یک ماده شیمیایی در مغز است که سیمان عاطفی اوراق قرضه بین مردم دارد و با توجه به شواهد جدید نیز مسئول درون روابط بین سگ و انسان است.

تحقیقات اخیر رهبری Takefumi Kikusui در ژاپن Azabu دانشگاه نشان داده است که سطوح شیمیایی سنبله هنگامی که انسان و سگ خود را زل زل نگاه کردن به هر یک از دیگران’ چشم معکوس یک اثر بين مادران و نوزادان است.

در ژنتیک UCLA ژنتیک Bridgett vonHoldt یک کشف تعجب آور در سال 2009: سگ ها یک جهش در ژن مسئول سندرم ویلیامز در انسان یک بیماری مشخص فکری محدودیت و استثنایی جمع گرایی.

“نکته ضروری در مورد سگ برای افراد مبتلا به سندرم ویلیامز است که تمایل به فرم ارتباط نزدیک را گرم و روابط شخصی — به عشق و دوست داشتن” می نویسد: Wynne.

متعدد بینش نیز جمع آوری شده از طریق رفتار جدید آزمون — بسیاری از ابداع شده توسط Wynne خود و آسان به تکرار در خانه با کمک از رفتار و فنجان.

یکی از محققان با استفاده از یک طناب به جلو و باز کردن درب جلو از یک سگ را در خانه و با قرار دادن یک کاسه غذا در یک فاصله مساوی به صاحب آن پیدا است که این حیوانات به شدت رفت و انسانی خود را برای اولین بار.

تصویربرداری رزونانس مغناطیسی به حفر کردن در علوم اعصاب نشان می دهد که سگ’ مغز در پاسخ به ستایش به همان اندازه و یا حتی بیشتر از مواد غذایی است.

اما اگر چه سگ یک استعداد ذاتی برای محبت نیاز به اوایل زندگی پرورش را به اثر.

نه عشق وعاشقی منحصر به انسان: یک کشاورز که مطرح نوزادان در میان پنگوئن مستعمره در کوچک استرالیا جزیره قادر به نجات پرندگان از maurading روباه در یک آزمایش بود که پایه ای برای 2015 فیلم است.

همه شما نیاز دارید عشق است

برای Wynne بعدی مرزهای سگ علم ممکن است از طریق ژنتیک کمک خواهد کرد که باز کردن فرآیند مرموز که اهلی صورت گرفت حداقل 14,000 سال پیش.

وین یک مدافع برای زبالهدان تئوری که نگه می دارد که پیش سازهای باستانی سگ جمع اطراف انسان آزادسازی زمین به آرامی ingratiating خود را با مردم قبل از همکاری پایدار ما امروز می دانیم تاسیس شد از طریق مشترک شکار اعزامی است.

آن به مراتب کمتر از محبوب مفهوم شکارچیان که اسیر گرگ نوزادان و سپس آنها را آموزش دیده که Wynne derides به عنوان یک “کاملا طاقت فرسا نقطه نظر” با توجه به شدت از فیلم گرگ که به نوبه خود بر همتایان انسانی خود.

پیشرفت های جدید در توالی از DNA باستانی اجازه خواهد داد که دانشمندان به کشف هنگامی که این مهم جهش به ژن است که کنترل سندرم ویلیامز رخ داده است.

Wynne حدس بزند این اتفاق از 8000 – 10000 سال پیش در پایان آخرین عصر یخبندان زمانی که انسان شروع به طور منظم شکار با سگ است.

آنچه باعث می شود این یافته ها مهم فراتر از پیشرفت علم است و پیامدهای آن برای سگ رفاه او استدلال می کند.

که به معنی رد کردن وحشیانه, درد, مبتنی بر روش های آموزشی مانند چوک قلاده بر اساس افشا و خنثی درک از “تسلط” محبوبیت توسط مربیان مشهور است که تقاضای صاحبان سگ تبدیل به “بسته اند.”

“همه سگ خود را می خواهد برای شما به آنها را نشان می دهد راه می گوید:” وین از طریق دلسوز رهبری و تقویت مثبت.

این همچنین به معنای کنده کاری کردن زمان به نیازهای اجتماعی خود را به جای ترک آنها جدا شده و برای بسیاری از روز است.

“ما سگ ما را بسیار و در بازگشت آنها بپرسید برای, بسیار,” او می گوید.

“شما نمی نیاز به خرید تمام این فانتزی اسباب بازی های گران قیمت و رفتار و خوبی می داند آنچه که در دسترس هستند.

“آنها فقط نیاز به شرکت آنها باید با مردم است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im