آیا دوره نقاهت بعد از COVID-19 اعطای مصونیت و چه مدت می تواند آنتی بادی های گذشته است ؟

حقیقت پشت, آیا, دوره نقاهت بعد از coronavirus کمک های مالی ایمنی به عفونت های آینده بوده است در نزدیکی ثابت شار از آنجا که این ویروس برای اولین بار اجازه خروج از کشور چین, اما به عنوان واکسن تحقیقات پیشرفت پزشکان در حال نزدیک شدن به جواب.

اولین bombshells آمد در شکل نگران کننده گزارش از ژاپن و کره جنوبی که تعدادی از COVID-19 بیماران قرارداد این ویروس دوباره کمتر از یک ماه پس از پاک بودن خود را به ترک بیمارستان. یک مطالعه منتشر شده در ماه مه عنوان عفونت مجدد داستان پیدا کردن که در حالی که بيماران با تست مثبت پس از بازیابی آنها صرفا ریختن مرده ویروس نمی شد عفونی نشده است reinfected با توجه به اخبار علمی.

اما در حالی که این مطالعه یافته ها ثابت کرد مردم بودند که reinfected در هفته پس از خروج از بیمارستان های آن مشخص نیست که آیا این افراد سیستم ایمنی و یا چه مدت است که ایمنی به طول انجامید. یک مطالعه منتشر شده در این هفته نشان داد که آنتی بادی های تولید شده برای مبارزه با کروناویروس ناپدید می شوند ممکن است از بیمار در تنها کمی بیش از سه ماه. (مرتبط: ققنوس-بیمارستان منطقه اجرا از سردخانه تخت به عنوان Coronavirus مرگ و میر افزایش)

“چیزی که ما می دانیم در مورد این coronaviruses است که مردم می توانند reinfected نسبتا اغلب” پروفسور استوارت نیل همکاری نویسنده در این مطالعه گفت: نگهبان. “آنچه که باید معنی است که محافظ ایمنی مردم ایجاد نمی کند بسیار طولانی گذشته. به نظر می رسد مانند Sars-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19 ممکن است سقوط به آن الگو را به عنوان به خوبی.”

Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, speaks during a Senate Health, Education, Labor and Pensions Committee hearing in Washington, DC, on June 30, 2020. (Photo: Al Drago/AFP via Getty Images)

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال سخنرانی در مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته شنوایی در واشنگتن دی سی در تاریخ 30 ژوئن 2020. (عکس: Al Drago/خبرگزاری گتی ایماژ)

“مردم در حال تولید مناسب پاسخ آنتی بادی ها به ویروس اما آن را پایانی بر یک دوره کوتاه از زمان و بسته به اینکه چگونه خود را بالا اوج است که تعیین کننده چه مدت آنتی بادی ماندن در اطراف” دکتر کتی Doores سرب نویسنده در این مطالعه گفت: نگهبان.

اگر دقیق کشورهایی مانند سوئد که به دنبال یک استراتژی گله ایمنی ممکن است در نیاز ناامید از reevaluation به عنوان مصونیت اعطا شده از عفونت ممکن است به اندازه کافی بلند برای پایان دادن به این ویروس گسترش یافته است.

در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) می گوید آن است که خیلی زود به بگویید که آیا COVID بیماران می تواند در ایمنی.

“پاسخ ایمنی از جمله مدت از ایمنی به SARS-CoV-2 عفونت است که هنوز به درک” CDC می گوید در وب سایت خود را. “بیماران مبتلا به دیگر betacoronaviruses (MERS-CoV, HCoV-OC43) این جنس که به SARS-CoV-2 تعلق دارد بعید است که دوباره آلوده در مدت کوتاهی (مثلا 3 ماه یا بیشتر) پس از آنها بهبود می یابند. اما اطلاعات بیشتر در این مورد نیاز به دانستن این که آیا شبیه ایمنی بدن حفاظت می شود مشاهده شده برای بیماران مبتلا به COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>