یکی نیست به ایمنی پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus?


به عنوان coronavirus به طور مداوم نسبت به شایع آنفولانزا مردم کنجکاو هستند که آیا آنها در توسعه ایمنی از رمان ویروس فقط به عنوان آنها در مورد آنفولانزا.

سوال این است که آیا یک فرد است که دوره نقاهت بعد از تست مثبت برای coronavirus را توسعه ایمنی نسبت به آن یا نه در آینده.

همانطور که قبلا دیده در طول 1920s, اسپانیایی آنفلوانزا کشته و میلیون ها نفر در حالی که در طول سال مردم توسعه ایمنی نسبت به ویروس.

به عنوان کروناویروس جدید و بی سابقه ای کارشناسان توصیف آنچه که در آینده برای کسانی که بهبود یافته اند.

با توجه به مقاله ای در, NPR, محققان اذعان دارند که عفونت مجدد یک موضوع ‘با چهار فصلی coronaviruses است که علت حدود 10 تا 30 درصد از سرماخوردگی شایع’.

انتشار در حالی که به نقل از دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی محقق مت Freiman گفت که در حال حاضر آنها باید کاملا محدود دانش در مورد این موضوع.

“من فکر می کنم وجود دارد به احتمال بسیار زیاد سناریو که در آن virus می آید از طریق این سال و همه می شود برخی از سطح ایمنی نسبت به آن و اگر از آن می آید و دوباره ما خواهد بود محافظت از آن — یا به طور کامل و یا اگر شما reinfected بعد از یک سال از هم اکنون و سپس شما باید بسیار کمتر بیماری,” او گفت: در مطالعات انسانی داوطلب که توافق به صورت تجربی تلقيح با یک فصلی coronavirus نشان داد که حتی کسانی که از قبل موجود آنتی بادی هنوز هم می تواند آلوده و علائم.

در ضمن دانشگاه مرکز پزشکی روچستر محقق ان Falsey گفت که بسیاری از ویروس های تنفسی به ایمنی برای یک زمان کوتاه مانند یک یا دو سال.

این نشریه گفت: مطالعات نشان داد که داوطلبان انسانی در طی این آزمایش نشان داد که با وجود حضور آنتی بادی آنها می تواند reinfected با علائم.

آن اضافه شده است که آن را امکان وجود coronaviruses نه به عنوان متغیر به عنوان ویروس آنفلوانزا که نیاز به واکسن جدید در هر سال.

“شاید آنتی بادی نیست حفاظتی است و به همین دلیل حتی اگر آنها در حال حاضر آنها نیست کار بسیار خوبی,” Fieman گفت: انتشار.

اگر چه در این مقاله محققان توافق به حدی است که ایمنی در برخی از افراد بیش از طول می کشد در دیگران است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im