اعضای انجمن پزشکی پاکستان خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر کراچی در روز پنج شنبه. — Geo News

پاکستان Medical Association (PMA) اعضاء روز پنج شنبه را محکوم کرد در این حادثه که در آن یک پلیس به ضرب گلوله کشته و مجروح یک دکتر در وظیفه در موسسه ملی بیماری های قلبی و عروقی (NICVD) و هشدار آن را تحریم خدمات اگر امنیت از پزشکان است و نه تضمین در بیمارستان.

با توجه به گزارش های سحردکتر ضرب گلوله کشته شد به گفته تجویز قرص های خواب آور به افسر که مبتلا به حصبه شده بود و اصرار کادر پزشکی به تجویز این قرص به عنوان او قادر به خواب چند روز گذشته.

در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر کراچی در این ارتباط اظهار داشت: “اگر پزشکان ارائه نشده, امنیت, پزشکی برادری نیز در یک مستند (اعتصاب).”

گفت که بیماران می خواهید با پزشکان برای تجویز دارو از انتخاب خود را که آنها حتی نمی نیاز اعضای انجمن rued که این حادثه قابل سرزنش است و دولت باید پروب به موضوع مصرف استرن عمل در برابر مجرمان است.

تاکید کرد که بهداشت حرفه ای نمی نگه کینه علیه مردم اما دولت برای ملاقات با خواسته های پزشکی کارگران مقامات تاسف است که پزشکان مشغول به کار در بیمارستان با شرایط تفسیر و مسائل امنیتی است.

“اگر این حوادث رخ می دهد اغلب ما ممکن است مجبور به تعطیل OPDs (از گروه بیمار) گفت:” PMA دبیر کل Dr سجاد Qaiser.

Dr Qaiser همچنین تصریح کرد تقاضای خود را برای 15 روز مستند به تحمیل شود.

مخالفت با تصمیم دولت از تحمیل یک “هوشمند” مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس کارشناسان بهداشت و درمان اظهار داشت که آن را نمی خواهد برای رسیدن به نتایج مورد نظر و مقامات نگران هستند و نه دست زدن به coronavirus وضعیت با استراتژی های موثر.

“نتایج را نمی توان تا زمانی که سخت مستند تحمیل کشور گسترده است. دولت حداقل باید به دنبال توصیه سازمان جهانی بهداشت” دکتر Qaiser اظهار داشت.

با اشاره به کنفرانس مطبوعاتی با نخست وزیر مشاور در سلامت دکتر ظفر میرزا گفت که دکتر میرزا باید با استفاده از نام های تجاری از داروها در کنفرانس های مطبوعاتی. او گفت: آن را غیر اخلاقی است به نام یا توصیه مخدر در انجمن های عمومی به عنوان این است که چگونه این شرکت به بازار عرضه شده است.

“مردم انبار دارو در خانه پس از گوش دادن به نام در کنفرانس های مطبوعاتی از این رو نام عمومی دارو باید رسما” دکتر Qaiser تاکید کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی