دکتر پشت Anti-مستند نامه ای به رئیس جمهور تکذیب هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین اوباما مقامات

  • نزدیک به 500 پزشکان هشدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در ادامه اقتصادی مستندات احتمال ایجاد وحشت بیشتر و باعث می شود میلیون ها نفر از مرگ و میر به عنوان افراد بیمار را از بیمارستان ها از ترس از ابتلا به کوروناویروس.
  • رسانه ها اتصال مثبت coronavirus موارد به مرگ و میر ایجاد گسترده ادراک است که افرادی که به آلوده شدن با این ویروس خواهد شد و در نهایت مرگ از بیماری آنها گفت.
  • جمهوری خواه فعالان هماهنگ طرح با دیگر گروه محافظه کار به استخدام پزشکان برای کمک به فشار برای بازگشایی اقتصاد آسوشیتد پرس گزارش روز سه شنبه. دکتر نوشت که این نامه شرکت در یک کنفرانس تلفن سهشنبه با یکی از گروه های درگیر است. او را تکذیب کرد هماهنگی تلاش های خود را.

صدها نفر از پزشکان در حال هشدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در ادامه اقتصادی مستندات را کشتن میلیون ها نفر از افراد بیمار و مجروح در ایالات متحده که اجتناب از مراجعه به بیمارستان از ترس که آنها می تواند قرارداد coronavirus.

رسانه ها ارتباط coronavirus موارد و مرگ و میر ایجاد درک در میان میلیون ها نفر که پیمانکاری این ویروس به معنی تضمین مرگ با توجه به نامه دکتر سیمون طلا فرستاده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه. طلا یک دکتر طب اورژانس است بخشی از یک دکتر یک روز یک گروه استدلال می کند که رسانه ها و سیاست گذاران نیست و تمرکز کافی بر روی مرگ و میر به طور مستقیم به ویروس.

“میلیون ها نفر از تلفات از ادامه تعطیلی خواهد بود پنهان در چشم ساده اما آنها را به نام اعتیاد به الکل, بی خانمانی, خودکشی, حمله قلبی, سکته مغزی یا نارسایی کلیه. در جوانان از آن خواهد شد به نام بی ثباتی مالی و بیکاری و ناامیدی و اعتیاد به مواد مخدر, حاملگی های ناخواسته و فقر و سوء استفاده” او نوشت: در نامه ای امضا شده توسط نزدیک به 500 پزشکان.

طلا برای او که برای شرکت در یک Tea Party Patriots اقدام رسانه های تماس سهشنبه در کنار جراح مغز و اعصاب استیون Giannotta و اطفال رابرت همیلتون همه آنها ابراز اعتقاد به این که جدی وجود دارد اثرات منفی سلامت به نگه داشتن شرکت های آمریکایی و مدارس بسته به طور نامحدود. او با استفاده از تماس به آدرس بسیاری از نگرانی های او اشاره کرد در این یادداشت.

جمهوری خواه و فعالان در حال استخدام پزشکان مدافع در مطبوعات برای بازگشایی اقتصاد آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه با استناد به یک به بیرون درز ضبط مارس 11 تلفن تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارشد کارمند سازمان CNP اقدام عربستان ،

Tea Party Patriots بخشی از ائتلاف با توجه به AP. طلا را تکذیب کرد به AP که او هماهنگی تلاش های خود را.

طلا در اقلیت به حد معینی به عنوان پزشکان دیگر استدلال می کنند که مستندات نه تنها لازم بلکه حیاتی است.

یوتا آکادمی پزشکان خانواده که نشان دهنده بیش از 1000 پزشکان و متخصصان پزشکی در سراسر ایالت یوتا به نام رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در ماه آوریل به مسئله ایالت stay-at-home سفارشات برای آرام کردن ویروس. فرماندار صادر stay-at-home سفارشات در بخش هایی از دولت به نیویورک تایمز.

دکتر Austin Baeth یک طب داخلی پزشک در UnityPoint, تحت فشار قرار دادند آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز برای استقرار مستندات به عنوان به خوبی.

“بزرگترین ترس من این است که ما را بیمار پس از بیمار بیمار پس از نورد به بیمارستان های ما و ما باید جایی برای قرار دادن آنها” Baeth گفت: در مارس 3 مصاحبه با KCCI آیووا. “ما هیچ یک به آنها و افرادی که در غیر این صورت باید جان سالم به این بیماری بود و ما تا به حال از این ظرفیت برای کمک به آنها را به جای آن می میرند.”

این مستندات موثر در مسطح منحنی دارد اما به قیمت سنگین برای پرداخت است که با موفقیت و طلا اشاره کرد.

“در واژه های پزشکی و خاموش کردن یک توده مصدوم حادثه” طلا اضافه شده در این نامه با اشاره به یک فاجعه شبیه به یک هواپیما خراب و یا حمله تروریستی است. (مرتبط: منحصر به فرد: دانشمندان و اقتصاددانان اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن را در آمار برای جلوگیری از توافقی بد بهداشتی مدل)

WASHINGTON, DC - MAY 19: U.S. President Donald Trump speaks in the Roosevelt Room at the White House May 19, 2020 in Washington, DC. President Trump held an event on “supporting our Nation’s farmers, ranchers, and food supply chain.” (Photo by Doug Mills/The New York Times-Pool/Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در اتاق روزولت در کاخ سفید مارس 19 سال 2020 در واشنگتن, DC. (عکس توسط داگ میلز/نیویورک تایمز-استخر/گتی ایماژ)

این دولت توسط دولت مستندات اجرا شد به سرعت شیوع کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین قبل از آلوده کردن بیش از 40 کشور جهان است. این ویروس کشته شده بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان ترک مرگ و میر نزدیک به 90 ، 000 نفر در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن برای ابراز تمایل به اقتصاد ایالات متحده نورد دوباره.

“وجود دارد یک قطع ارتباط بین آنچه میانگین مردم آمریکا فکر می کنم در جریان است و آنچه در واقع در جریان است. وجود دارد در تمام بیماران وجود دارد که نشان داده نمی شود تا به بخش اورژانس” طلا گفت: در طول تماس. “حجم فوق العاده کم است. به عنوان کم به عنوان 50 درصد است. همه داشتن همان تجربه به غیر از نیویورک مناطق است.”

او افزود: “این یک داستان است که مردم آمریکا باید برای دیدن.”

طلا هشدارهای آمده به عنوان داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که تعداد مرگ و میر نزدیک به 50 درصد بيشتر متحده ناودان توسط ویروس.

داده ها به نظر می رسد برای نشان دادن چگونگی این بیماری همه گیر است که باعث افزایش مرگ و میر شاید به عنوان یک نتیجه از مردم صرف نظر کردن از بازدیدکننده داشته است بیمارستان برای چه خواهد بود در غیر این صورت قابل درمان شرایط. TheNYT در ابتدا گزارش داده در ماه آوریل نشان می دهد که CDC یافته ها نشان می دهد که coronavirus مرگ عوارض به احتمال زیاد بالاتر از رسمی شمارش.

در ضمن تحقیقات نشان می دهد که این ویروس با قرار دادن فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی. بستری شدن در بیمارستان برای یک نوع جدی از حمله قلبی کاهش یافت و 38 درصد در نه ایالات متحده بیمارستان ها در ماه مارس در میان همه گیر با توجه به TheNYT که ذکر شده در آوریل 7 پیش نویس مقاله از مجله کالج آمریکایی قلب و عروق است.

کاخ سفید پاسخ داده است به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای تایید است که دولت دریافت نامه.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net