‘دخالت در امور داخلی’, هند می گوید ترکیه پس از اردوغان حمایت پاکستان در کشمیر

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ، عکس: فایل

هندی, سخنگوی وزارت امور خارجی Raveesh کومار در روز شنبه گفت: هند را رد کرد و تمام منابع ساخته شده توسط رئیس جمهور ترکیه در کشمیر و اضافه کرد که منطقه جدایی ناپذیر و مسلم بخشی از هند گزارش هندو.

هند سخنگوی نیست رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تصریح کرد آنکارا حمایت اسلام آباد ایستاده در occpupied مسئله کشمیر در حالی که پرداختن به یک جلسه مشترک مجلس.

“هند رد همه مراجع به جامو و کشمیر است که جدایی ناپذیر و مسلم بخشی از هند” کومار گفت. “ما از رهبری ترکیه به دخالت هند در امور داخلی و توسعه یک درک صحیح از حقایق از جمله قبر تهدید ناشی از تروریسم ناشی از پاکستان به هند و منطقه,” او اضافه شده است.

اردوغان در حالی که پرداختن به یک جلسه مشترک مجلس روز جمعه گفته بود که کشمیر به معنای ترکیه دقیقا چه آن را به معنای بود به پاکستان در طول سال. “رابطه بین پاکستان و ترکیه ادامه خواهد داد در آینده به عنوان آن را در گذشته” او گفت:.

“ما کشمیری برادران زندگی شده اند تحت شرایط دشوار در طول سال. اخیر یک طرفه از مراحل باید بیشتر اضافه شده به مشکلات و وضعیت نگران کننده ای در حال تبدیل شدن” اردوغان گفت. او اشاره کرد که محروم کردن کشمیری از آزادی خود و غاصب حقوق خود بود نه در کسی علاقه.

رئیس جمهور ترکیه در ادامه گفت که قطعنامه طولانی مناقشه کشمیر دروغ نیست در سرکوبگر تاکتیک اما موجه عدالت است. “ما احساس می کنیم برای کشمیری همان راه مانند مسلمانان از این منطقه احساس برای ما در جنبش خلافت,” او گفت:.

تنش بین پاکستان و هند نصب شده در ماه های اخیر زیر دهلی نو حرکت در 5 اوت سال گذشته به قراضه به ویژه وضعیت کشمیر. دره شده است تحت کامل مستند از آن پس دولت با مسدود کردن دسترسی به ارتباطات و اعمال محدودیت در حرکت به خنثی کردن هر گونه تظاهرات در منطقه است.

به غیر از ترکیه و مالزی نیز از منتقدان دهلی نو بیش از آن تصمیم به لغو وضعیت ویژه کشمیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر