‘تفرقه و عمیقا نادرست کمپین سخنرانی’: Tucker Carlson انفجار اوباما برای سیاسی, John Lewis, تشییع جنازه

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson لعنتی سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای ارائه یک “تفرقه و عمیقا نادرست کمپین گفتار” در مراسم تشییع جنازه مرحوم دموکراتیک گرجستان Rep. John Lewis.

اوباما روز شنبه در سخنرانی شامل یک تماس برای پایان دادن به سنا filibuster خواستار آن یک “Jim Crow یادگار” تا دموکرات ها می توانند با تصویب دستور کار خود موارد باید از آنها در ماه نوامبر برنده.

قبل از تبدیل به موضوع سابق رئیس جمهور سخنرانی کارلسون خود را آغاز کرد پنج شنبه شب “Tucker Carlson امشب” مونولوگ با مراجعه به ادامه خشونت موجب مرگ جورج فلوید “قدرت گرفتن” است که در حال حاضر “هماهنگ بودن با بی رحم ترین و بدبینانه آمار و ارقام در سیاست آمریکا است.”

تماشا کنید:

“آنها شما را متهم به جنایات آنها خود را در حال ارتکاب گفت:” رادیو فردا میزبان. “این باعث می شود با چرخش سر خود را. استدلال با آنها بی معنی است. آنها nihilists. آنها باور نمی در وجود حقیقت و یا در ثابت کردن معنای کلمات. مراقبت از آنها تنها قدرت است.”

“اگر شما نیاز به شواهد بیشتری است که باراک اوباما نشان داد تا در Congressman John Lewis’ مراسم تشییع جنازه امروز” او ادامه داد. “اوباما ادعا کرد که او وجود دارد برای eulogize دوست قدیمی خود را. اما این درست نیست و این چیزی است که او انجام داد. به جای اوباما به تفرقه و عمیقا نادرست کمپین سخنرانی در کلیسا.”

پس از پخش یک کلیپ از اوباما, سخنرانی کارلسون گفت: “این سخت است به این باور است که کلیپ واقعی است, اما از آن است که به ابداع جعلی لهجه آقای هاوایی ، تصور کنید اگر برخی از چرب سیاستمدار نشان داد تا شما عزیزان را در مراسم تشییع جنازه و شروع به پرتاب در اطراف احمق حزبی نقاط صحبت کردن در مورد مجلس سنا روش. شما می توانید تصور کنید ؟ شما می شود در صورتی که اتفاق افتاده است. شما احتمالا می خواهم به راه رفتن. اخذ یک تشییع جنازه با شعار مبارزه? چه نوع از شخص خواهد انجام این کار؟” (مربوط به: ‘اولین راهحل برای متمم اول قانون اساسی در تاریخ’: Greg Gutfeld و Tucker Carlson بحث در مورد چگونه به ضرب و شتم انصراف از فرهنگ)

“اما دموکرات ها در مخاطبان به نظر نمی رسد جرم” او گفت:. “آنها نمی چشمک زدن. آنها را تشویق می کردند. آن همه به نظر می رسید عادی به آنها. و چرا آن را نمی? قدرت سیاسی است و دین خود را. آن را خارج از محل در یک کلیسا. آن چیزی است که آنها عبادت است.”

کارلسون معتقد است که دموکرات ها به دنبال ایجاد تغییرات آنها به دنبال “دائمی با بسته بندی دیوان عالی کشور, بسته بندی این کشور ایالات متحده آمریکا, بسته بندی, رای دهندگان خود را با وارد کردن ده ها میلیون نفر از رای دهندگان جدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>