ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه منصوب شده توسط رئیس جمهور سابق بیل کلینتون استعفا دادند اتهامات که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت زن دادگاه کارکنان.

قاضی منطقه کارلوس Murguia نوشت: در استعفا نامه ای به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “من شده اند با افتخار به خدمت در این موقعیت پس از سال 1999 و تصدی من در دادگاه شده است برجسته از زندگی حرفه ای من. در ماه های اخیر روشن شده است که من دیگر نمی تواند به طور موثر در خدمت دادگاه در این ظرفیت است.”

Murguia نامزد دریافت جایزه بود به ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کانزاس در سال 1999 توسط رئیس جمهور کلینتون و تایید کرد که در همان سال. او اولین لاتین به عنوان یک قاضی فدرال در کانزاس است. (مرتبط: گزارش: بیل کلینتون در عکس جفری اپستین هواپیما با ‘برده’)

او علنا مواخذه توسط شورای قضایی دهم مدار برای آزار و اذیت جنسی کارمندان از ازدواج و عادت در اواخر دادگاه در ماه سپتامبر 2019. کارکنان که مورد مصاحبه قرار گرفتند در مورد رفتار گفت: آنها مردد به مقابله با Murguia به دلیل موقعیت خود را به عنوان یک فدرال قاضیو هنگامی که کسی از او بخواهید برای متوقف کردن او نادیده گرفته و آنها را KSHB گزارش در ماه اکتبر.

این توبیخ به این نتیجه رسیدند که Murguia است “درگیر در یک سال خارج از ازدواج رابطه جنسی با مواد مخدر-با استفاده از فردی بود که در آن مشروط است و در حال حاضر زندانی (به دلیل نقض آزادی مشروط) برای دولت-دادگاه جنایت اعتقادات” KSHB گزارش داد.

این شورا همچنین دریافتند که Murguia داده بود “درمان ترجیحی و توجه ناخواسته” به زن دادگاه کارکنان. او اعزامی “با قلبی سنگین و عمیق عذر خواهی از احترام به فدرال قضائیه همکاران من جامعه و — مهمتر از همه — خانواده من” با توجه به KSHB.

Murguia عذرخواهی کرد و اعتراف کرد به همه اتهامات سوء رفتار.

Murguia این موارد هستند که reassigned به منطقه دیگر قضات دادگاه خواهد بود و او برای کمک به انتقال تا زمانی که استعفای خود را از نیمکت در تاریخ 1 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im