مخالفت باید تشویق مخالف دولت نمی تواند به عنوان برچسب ضد ملی: عدالت دیپاک Gupta

توسط سرپرستان

دهلی نو: دیوان عالی کشور قاضی دیپاک گوپتا در روز دوشنبه گفت: اگر تلاش ساخته شده است برای سرکوب مخالفان و سپس آن را به یک اثر سرما بر دموکراسی به عنوان “دولت همیشه حق” است و مخالفت با دولت نمی تواند به عنوان برچسب ضد ملی است.

صحبت در این سخنرانی توسط دادگاه عالی کانون دموکراسی و مخالفت با عدالت گوپتا با تاکید بر ماهیت دموکراسی با بیان این که majoritarianism است antithesis به دموکراسی است. “شده اند وجود دارد بسیاری از حوادث اخیر که در آن مردم شده است به نام ضد ملی زیرا آنها عقیده داشت از دولت است,” او گفت:.

“اگر برخی از حزب می شود 51 درصد آرا معنا است که دیگر 49 درصد باید صحبت می کنند به مدت 5 سال…هر شهروند دارای یک نقش برای بازی در دموکراسی….دولت ها همیشه درست نیست” گفت: عدالت Gupta.

“فقط به این دلیل شما را به یک contararian مشاهده این به آن معنا نیست بی احترامی به کشور است. هر زمان که وجود دارد برخورد ایده وجود خواهد داشت مخالفت. حق سوال این است که ذاتی بخشی از دموکراسی است.”

او تصریح کرد که مخالفان حق اعتراض در زمانی که راههای مسالمت آمیز و به تصویب رسید. عدالت Gupta همچنین با اشاره به گزیده ای از سخنرانی به تازگی داده شده توسط عدالت D. Y. Chandrachud که گفت: “آشکار شوی اگر مخالفت به عنوان ضد ملی متوقف می شود مشورتی دموکراسی است.”

با استناد به اجزای حیاتی از دموکراسی و عدالت گوپتا گفت: دموکراسی در نظر گرفته شده است موفق اگر آن محافظت از حقوق مدنی شهروندان است. “مخالفت نقش مهمی را باید تشویق کرد…آن منجر به پیدا کردن راه های بهتر برای اداره کشور” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>