رد صلاحیت شورشی کنگره MLAs: راجستان HC می پرسد بلندگو به تاخیر عمل تا جولای 24

بیان اخبار سرویس

جیپور: در عمده امداد به Sachin خلبان و جناح او از MLAs های راجستان دادگاه عالی روز سه شنبه محفوظ است منظور خود را تا تاریخ 24 ژوئیه در چالش خود را به اعلامیه خدمت توسط سخنران خود به اتهام “ضد حزب فعالیت”.

به طور قابل توجهی HC نیز خواسته بلندگو را به هر گونه اقدام علیه خلبان اردوگاه تا جمعه. خلبان و 18 دیگر مخالف کنگره MLAs تا به حال ثبت یک حکم دادخواست هفته گذشته چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه های صادر شده برای آنها توسط مجلس سخنران.

در طول جلسات بالا وکلا در هر دو طرف استدلال بر اینکه مخالفت است “ضد حزب” و اینکه آیا این سخنران را متوجه به مخالفان گروه نقض آزادی بیان.

نمایندگی خلبان و شورشی MLAs, Mukul Rohatgi گفت: سخنران CP جوشی نشان داده بود “پاره شدن عجله” و داده بود در حالی که هیچ دلیل خدمت اعلامیه به رد صلاحیت Sachin خلبان و دیگران پس از آنها صرفنظر دو جلسه. او ادعا کرد “در وسط گیر تنها سه روز زمان داده شد به MLAs برای پاسخ به این توجه کنید. خواندن این حقایق برگ هیچ شیوه ای از شک و تردید است که این تصمیم (به حالت تعلیق MLAs) است نتیجه گیری.”

قبلا Abhishek مانو Singhvi به نمایندگی از بلندگو گفت: “شورشی MLAs نمی تواند رویکرد دادگاه قبل از هر گونه اقدام است. “سخنران و مجلس در حوزه قضایی دادگاه در حال حاضر” اظهار داشت Singhvi.

در حالی که تعلیق همچنان بیش از این حکم که ممکن است دست به خلبان اردوگاه وزیر Ashok Gehlot برگزار می شود یک رشته از جلسات روز سه شنبه که نشان می دهد که او ممکن است به زودی برای تست قدرت در مجلس است.

در CLP دیدار CM Gehlot ادعا کرد که او دارای پشتیبانی از بیش از 110 قانون گذاران. پرداختن به MLAs در جلسه سوم از CLP در 10 روز گذشته در Fairmont hotel in Jaipur, جایی که آنها شده اند ماندن از هفته گذشته Gehlot خواست MLAs در اردوگاه خود به “ایستادگی مانند یک سنگ” و به آنها اطمینان داد که در این قطعنامه است که با حزب کنگره.

با Gehlot-خلبان دشمنی تبدیل به یک بازی اعداد CM گفت: MLAs به ماندن در شرکت و ایالات. “ما باید بیش از 115 MLAs از جمله برخی از میان نمیبینم. هیچ کس می خواهد انتخابات را به اتفاق می افتد می توان آن را به کنگره یا BJP” Gehlot گفت: در این جلسه با توجه به منابع در CLP نشست.

CM نیز نامیده می شود در جلسه هیئت دولت در خانه اش در شب منجر به وزوز است که یک طبقه از آزمون از طریق مختصری از جلسه مجمع به زودی ممکن است به احتمال زیاد. مشاوران و استراتژیست از سانتی متر اردوگاه ها گزارش ریز تنظیم یک برنامه ریزی برای برگزاری یک مختصر جلسه مجلس در اولین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im