‘رو’: Ocasio-کورتز حاضر به قبول Rep. Yoho عذرخواهی پس از گزارش تماس او ‘F**king B*tch’

دموکرات نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز قبول جمهوریخواه فلوریدا در کنگره تد Yoho عذرخواهی چهارشنبه پس از او گزارش مواجه او در خارج از ساختمان کاپیتول دوشنبه و او را به نام یک “لعنتی عوضی” را به عنوان او راه می رفت دور.

“من نمی خواهد آموزش برادرزاده من و افراد جوان که در حال مشاهده این عذرخواهی و آنچه را که آنها باید یاد بگیرند به قبول” Ocasio-کورتز توییتی. “Yoho است امتناع از مسئولیت است.”

Yoho عذرخواهی شنبه در مجلس نمایندگان است. در سخنرانی خود Yoho تکرار آنچه در دفتر خود گفت: Daily Caller, انکار این نظر بودند گفت: اما عذرخواهی برای چه او در گفتگو با Ocasio-کورتز به کار گرفته شد. (مرتبط: کنگره تد Yoho باعث می شود بیانیه ای در کف خانه پس از گزارش تماس Rep. Ocasio-کورتز A ‘F**king B*tch’)

“من ایستاده قبل از اینکه شما امروز صبح به آدرس نزاع من تزریق در حال حاضر ستیز کنگره” Yoho گفت. “من افزایش به عذرخواهی ناگهانی شیوه ای از مکالمه من با همکارم از نیویورک است. درست است که ما مخالف سیاست ها و سند چشم انداز برای امریکا اما این بدان معنا نیست که ما باید بی احترامی است.”

“داشتن ازدواج 45 سال با دو دختر من بسیار آگاه از زبان من” او ادامه داد. فلوریدا جمهوریخواه همچنین گفت که او هرگز گفت: “توهین آمیز و فحاشی و کلمات” اضافه کردن “و اگر آنها تعبیر که راه من عذر خواهی برای خود و سوء تفاهم است.”

“من نمی توانم عذر خواهی برای من شور و یا برای دوست داشتن من خدا خانواده من و کشور من” Yoho ادامه داد.

Yoho شد بنا به گزارش ها پایین رفتن از پله های کنگره هنگامی که او را دیدم Ocasio-کورتز بود که راه رفتن برای رای دادن در کف خانه. Yoho بنا به گزارش راه می رفت تا به او و به او گفت که او “نفرت انگیز” گفت: بیکاری باعث شده است نرخ جرم و جنایت به اوج در شهر نیویورک با توجه به تپه. (مربوط به: ‘F**king B*tch’: کنگره تد Yoho گزارش می گوید Rep. Ocasio-کورتز او از او “ناجور ذهن’)

در طول جلو و عقب Yoho پس از آن گزارش گفته Ocasio-کورتز: “شما از خود گوشی داشته باشید.”

که Ocasio-کورتز در پاسخ گفت: او بود که “بی ادب.”

Yoho و Ocasio-کورتز در حال حاضر از بین رفته و راه جداگانه خود را زمانی که جمهوری خواه فلوریدا این گزارش گفت: “لعنتی عوضی.”

“این نوع از تقابل تا کنون نشده برای من اتفاق افتاده — همیشه” Ocasio-کورتز گفت: به تپه مورد تعامل است. “من هرگز تا به حال این نوع از ناگهانی منزجر کننده نوع بی احترامی وضع من است.” (مرتبط: Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز خواستار ملی کار تحریم پس از Coronavirus)

Yoho را رد هیل, گزارش, گفتن, the Daily Caller: “کنگره Yoho تا به حال مختصری عضو به عضو مکالمه در مراحل کاپیتول. همانطور که می دانید این گفتگوها اغلب اتفاق می افتد زمانی که در خانه است در جلسه. او تماس بگیرید تشکر. Ocasio-کورتز آنچه گزارش شده در تپه یا هر نام که برای ماده است.”

“این برای تلفن های موبایل بهتر برای تپه روزنامه و توجه رسانه ها به او می گویند او به نام او نام – که او انجام نمی شود. این مایه تاسف است که کنگره Ocasio-کورتز با استفاده از این ارز برای به دست آوردن توجه شخصی. او ساخته شده یک نظر خود را به عنوان او راه می رفت دور خلاصه آنچه که او معتقد است که او سیاست به: مزخرف” Yoho را ادامه داد.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی ملاقات با Yoho روز سه شنبه برای بحث در مورد خود را متهم نظر به Ocasio-کورتز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>