‘نادرست و احمقانه’: تاکر شگفتی اگر میک Mulvaney است ‘تلاش برای تضعیف’ تهمت مهاجرت دستور کار

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson انتقاد از اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney به ظاهر “تلاش برای تضعیف” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار مهاجرت.

تماشا کنید:

کارلسون آغاز شد و جمعه شب “Tucker Carlson امشب” بخش با اشاره به “نشانه هایی از امید” برای چشم انداز ماهر کارگران در ایالات متحده به خصوص که دستمزد خود را “در حال رشد در سریع ترین نرخ در حافظه در حال حاضر” با تشکر از “تنگ بازار کار است.” پس از “مهاجرت به کشور ما پایین است” وجود دارد “کمتر در دسترس کارگران” — به معنی کارفرمایان “باید به پرداخت دستمزد بالاتر به آن دسته از کارگران است.”

“آن را به نام عرضه و تقاضا گفت:” کارلسون. “این اساسی ترین اصل در اقتصاد است. آن را نیز سالم و کارآمد ترین راه برای به اشتراک گذاشتن ثروت است. آن چه در سوسیالیسم ادعا می کند به انجام, اما بدون صدمه زدن به مردم است.”

با وجود این واقعیت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زد در مورد این مسائل در سال 2016 “یکی از نزدیکترین دستیاران به نظر می رسد مصمم به خراب کردن رئیس جمهور دستاورد” کارلسون گفت: قبل از اشاره به Mulvaney سخنرانی در انگلستان شکایت در مورد مهاجرت رکود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با توجه به Mulvaney آمریکا است ‘از جان گذشته, از جان گذشته برای بیشتر مردم است. ما در حال اجرا هستند از مردم به سوخت رشد اقتصادی است که ما تا به حال در کشور ما بیش از چهار سال گذشته. ما باید بیشتر مهاجران'” تاکر گفت: paraphrasing Mulvaney. “در حال حاضر همه چیز در مورد بیانیه ای که توسط نادرست و احمقانه است. برای یک چیز, آمریکایی ها نمی خواهند بیشتر مهاجرت. وجود دارد بسیاری از رای گیری در آن است. برای مثال در سال 2018 یک دانشگاه هاروارد هریس نظرسنجی متوجه شد که 81 درصد از رای دهندگان آمریکایی حمایت مهار مهاجرت ، در یک دموکراسی افکار عمومی باید مهم است. اما حتی بیشتر اساسا امریکا در حال اجرا نیست از مردم است. دور از آن. از هر کسی که تلاش می کند به درایو به کار در یکی از شهرستانها عمده. در بسیاری از راه های امریکا یک کشور شلوغ است و بد است. به همین دلیل اجاره بالا است, به عنوان مثال.”

به دور از مراقبت در مورد محروم در حال حاضر در امریکا Mulvaney خواهد “جای ما در آمریکا طبقه کارگر با سپاسگزار خارجی که کار خواهد کرد برای کمتر” تاکر ادعا.

“پس چرا میک Mulvaney که عاشقانه مخالف با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفید خانه؟” کارلسون پرسید. “این تقریبا مانند Mulvaney است که در تلاش برای تضعیف رئیس خود را’ دستور کار است. که نباید شما را متعجب. Mulvaney بیزار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: بنابراین در دوربین.” (مرتبط: Tucker Carlson: امریکا نخبگان می خواهید ” مهاجرت بدون محدودیت)

کارلسون بسته با یک کلیپ از Mulvaney انتقاد سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

“بود که در سال 2016” او گفت:. “Mulvaney نیست صحبت خواهم که دیگر حداقل نه در دوربین. اما اگر شما می خواهید به دانستن آنچه که مردم واقعا فکر می کنم نمی گوش دادن به آنچه آنها می گویند. سازمان دیده بان آنچه انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>