رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن bashed CBS خبرنگار پائولا رید برای به چالش کشیدن دولت پاسخ اولیه به COVID-19 بیماری همه گیر.

رید با انتقاد از رئیس جمهور برای اقدام نیست به اندازه کافی سریع پس از اولین مورد از coronavirus تایید شد در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ذکر محدودیتهای سفر به چین در اوایل فوریه به عنوان یک پاسخ مناسب. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن چرا او دوباره توییتی#FireFauci’: ‘من نمی دانم)

“این استدلال این است که شما خریداری شده خودتان را برخی از زمان. شما از آن استفاده نمی کند برای آماده سازی بیمارستان ها گفت:” رید. “شما از آن استفاده نمی کند به سطح شیب دار تا تست. در حال حاضر نزدیک به 20 میلیون نفر بیکار هستند!”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “تو خیلی ننگین! آن چنان ننگین راه شما می گویند که.”

تماشا کنید:


“چگونه است که این بیهوده گویی قرار است به مردم احساس اعتماد به نفس در یک اقدام بی سابقه بحران؟” رید گفت: ایجاد وقفه در رئيس جمهور. “آنچه را خود دولت انجام دهد در ماه فوریه با زمان است که خود را با ممنوعیت سفر خریداری شده شما است؟”

“زیادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما به شما یک لیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود:” شما می دانید که شما هستند ، شما می دانید که. خود را در کل شبکه راه شما پوشش داده شده جعلی است. همه از شما اما مردم عاقل هستند به شما. به همین دلیل شما باید پایین تر تصویب امتیاز از شما تا کنون قبل از بار احتمالا 3.”

ایالات متحده در حال حاضر بیش از نیم میلیون تایید موارد COVID-19 که منجر به 23,604 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو