اختلاف نظر در مورد جف بزوس منجر به بی دست و پا Handoff بین Tucker Carlson و Sean Hannity

آشکار اختلاف نظر در مورد تاجر میلیاردر جف بزوس منجر به بی دست و پا handoff بین زمان نخست فاکس نیوز نشان می دهد که سه شنبه شب.

انتقال قبل بود که در یک بخش شامل یک مکالمه بین Tucker Carlson و تماشاگر ویرایشگر چادویک مور در مورد 13 میلیارد دلار آمازون موسس و مدیر عامل شرکت اضافه شده به خالص ارزش دوشنبه.

تماشا کنید:

“اما حداقل یک نفر تبدیل شده است بسیار غنی و غنی تر از هر انسان در طول تاریخ از همه از این جمله بسیاری از درد و رنج” کارلسون گفت: پس از صحبت کردن با درد و رنج را تحمل توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “در حال حاضر 20 سال پیش اگر که اتفاق افتاده بود اگر یک کاپیتان از صنعت تا به حال ساخته شده 13 میلیارد دلار در یک روز در حالی که کشور رو فقیرتر حزب دموکرات خواهد چیزی در مورد آن می گویند. نمی شود چرا که افراد پولدار هستند و از اعضای حزب دموکرات است.”

کارلسون بعدها به نام بزوس “بسیار هوشمند” برای خرید واشنگتن پست “به طوری که شما هرگز انتقاد قرار داد.”

زمانی که این بخش به پایان رسید و کارلسون دست چیز به Sean Hannity و “Hannity” میزبان ظاهرا در زمان موضوع را با بزوس انتقاد. انتقال دستگیر شد توسط واشنگتن آزما امیلی Larsen که آن را به نام “جدید پوپولیستی راست در مقابل بازار آزاد محافظه کاری در ملخص کلام است.” (مربوط به: ‘این همه مزخرف’: Greg Gutfeld ریپ Coronavirus ‘روایت تحت فشار قرار دادند توسط رسانه ها’)

“مردم می توانند پول” Hannity گفت. “آنها ارائه کالا و خدمات مردم می خواهند از نیاز و تمایل. که امریکا است. آن را به نام آزادی و سرمایه داری آه و تا زمانی که آن را صادق و درست است ؟ مردم تصمیم بگیرد.”

Hannity بعد پرسیدم من عذر خواهی برای هر گونه سوء تفاهم به تاکر و روباه مخاطبان است. من حمایت از آزادی و سرمایه داری. نه مردم با بهره گیری از یک بیماری همه گیر. اگر من چنین شواهد من خواهد شد و بدیهی است که آن را محکوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>