شام با جن بوچارد به فروش می رساند برای $85,000 در حراج برای همه در چالش

کسی پرداخت می شود یک تن از پول به شام با جن بوچارد.

متولد کانادا ستاره تنیس نوشته شده در Instagram photo پس از او همه در چالش شام مناقصه به پایان رسید و قیمت نهایی شد $85,000! (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

بله کسی پرداخت می شود $85,000 به خوردن شام با ستاره های ورزشی و گواهی دود. پول مطرح شده برای رفتن به کمک به ارائه مواد غذایی برای افراد نیازمند در طول coronavirus بیماری همه گیر. (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

ارزش هر پنی. اگر شما $85,000 به پرتاب در اطراف شما نیز ممکن است مطمئن شوید که شما یک شام با جن بوچارد خارج از آن و کمک به برخی از افراد است. (نمایش به صورت اسلاید: 71 بار Samantha Hoopes محروم کردن)

بوچارد اول رای گیری سالن از شهرت دود در جهان ورزش است. او یک فوق ستاره در هر معنی واقعی کلمه و ما طرفداران بزرگ در اینجا. (نمایش به صورت اسلاید: این بمب ورزش ها ممکن است داغترین مدل در اینترنت)

برخی از زنان در ورزش و برخی از زنان بزرگ در Instagram. تعداد بسیار کمی قادر به انجام هر دو. بوچارد می کند هر دو با سهولت مطلق. (نمایش به صورت اسلاید: 60 بار, Abigail Ratchford عینک تقریبا هیچ چیز)

او همچنین کمی از رسانه های اجتماعی و فرهنگی, آیکون وقتی که می آید به مردان با سن کمتر از 35. جمعیتی فقط او را دوست دارد.

در حال حاضر کسی کاهش یافته است $85,000 به خوردن شام با او. در حالی که من نمی خواهد به من امور مالی شخصی آن را قطعا بدترین معامله به مالش آرنج با بوچارد که مطرح شده برای لباس شنا سی در گذشته است.

غرفه به بوچارد و به فرد خوش شانس وجود دارد که برنده مزایده برای ترکیب نیروهای خود را برای یک علت خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im