توسط ANI

ایندور: کنگره رهبر Digvijaya سینگ در روز شنبه گفت که Jyotiraditya Scindia است در برابر کسی و که حزب “همراه” تحت رهبری Madhya Pradesh وزیر کمال نات.

“حزب قول نامه (مانیفست) است که برای مدت پنج سال. ما انجام بسیاری از وعده ها و تحقق دیگر وعده در جریان است. Scindia ji است و نه علیه کسی. کنگره حزب هم تحت رهبری کمال نات ji,” Digvijaya سینگ رئیس سابق وزیر, Madhya Pradesh, گفت:.

در واکنش به Scindia را “تهدید” از ضربه خیابان ها اگر Madhya Pradesh دولت موفق به تحقق آن نظرسنجی وعده ها از جمله وام مزرعه چشم پوشی و regularising مهمان معلمان کمال نات در اینجا در روز شنبه گفت که Scindia شد رایگان به آن را انجام دهد.

“Toh utar jayein sadak پر (به او اجازه دهید اگر او می خواهد به)” کمال نات بود که در دهلی نو برای شرکت در Madhya Pradesh کمیته هماهنگی جلسه به خبرنگاران گفت: اینجا.

Scindia که بیش از حد بود در جلسه ارائه چپ در اوایل. Scindia شده است ناراضی با کمال نات رهبری است.

در اینجا بخوانید: به او اجازه دهید اگر او می خواهد برای: CM کمال نات در Scindia را ‘را به خیابان’ تهدید

در روز پنج شنبه Scindia گفت: مهمان معلمان در دولت است که او می تواند خود را “سپر و شمشیر” اگر تمام وعده در مانیفست حزب بودند برآورده نشده است.

“من می خواهم به شما اطمینان دهم که تقاضای خود را گنجانده شده است در دولت ما را مانیفست و آن این است که ما متن مقدس. آن شده است یک سال برای دولت معلمان باید کمی بیمار است. ما به نوبه خود خواهد آمد و اگر نه پس من به شما اطمینان دهم که من خواهد بود خود را سپر و شمشیر” گفت: Scindia در یک رویداد در Kudila روستای تیکمگره منطقه.

“اگر تمام وعده در مانیفست نیست انجام نمی فکر می کنم شما به تنهایی. Scindia نیز ضربه خیابان با شما,” او اضافه شده است.

وزیر بود و در روز جمعه گفت: “مانیفست است برای پنج سالدرست است ؟ آن است که برای مدت پنج سال”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی