Digvijaya سینگ 10 نفر دیگر رزرو شده برای گردش ‘ویرایش’, clip MP سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: کنگره رهبر Digvijaya سینگ و 10 نفر دیگر رزرو شده اند توسط بوپال Police Crime شعبه برای گردش یک گفته “ویرایش” تصویری از وزیر Shivraj سینگ Chouhan.

ویرایش ویدئو فقط یک بخش کوچک از Chouhan اصلی بیانیه ویدئویی ساخته شده در ژانویه این سال حدود سپس وزیر کمال نات را مشروب سیاست.

کلیپ به اشتراک گذاشته شده از Digvijaya سینگ رسمی توییتر رسیدگی در بعد از ظهر یکشنبه و پس از آن دوباره توییتی توسط 10 نفر دیگر که پس از حذف شده پس از اخذ تاییدیه شکایات مطرح شده.

چند BJP رهبران رهبری سابق-صفحه اصلی وزیر Umashankar Gupta همچنین ارائه یک دو صفحه شکایت به شهر جرم و جنایت در شعبه مورد این ویدئو ادعا که آن را عمدا ویرایش به بدگویی Chouhan کنید.

پس از آن جرم و جنایت در شعبه تسلیم FIR در برابر سینگ و 10 نفر دیگر تحت IPC بخش از 500 501, 505(2) و 465 IPC و تحقیقات در حال جریان است.

در حالی که مخالفت کنگره رهبران باقی مانده کم حرف بیش از این توسعه یک رهبر حزب خواست نامش فاش نشود گفت که به جای هدف قرار دادن فقط سینگ بی جی پی و پلیس نیاز به پیگیری منبع واقعی از “ویرایش” تصویری که ظاهرا انجام شده است دور در رسانه های اجتماعی از چند روز گذشته.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im