دیجیتال انتقاد دولت تماس برای مشاوره در رسانه های اجتماعی قوانین


حقوق دیجیتال بنیاد (DRF) است انتقاد از تصمیم دولت برای رایزنی به بررسی کشور, رسانه های اجتماعی, قوانین و گفت که این حرکت بود “تنها نشانه ای برای منحرف کردن انتقاد و نه واقعی ورزش به دنبال ورودی”.

در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده در یکشنبه, بنیاد اشاره کرد که وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون اعلام کرده بود از تشکیل یک کمیته برای شروع مشاوره در شهروندان حفاظت (علیه آنلاین آسیب) قوانین 2020 بدون روشن شدن وضعیت حقوقی قوانین است.

DRF – اجرا شده توسط دیجیتال فعال حقوق Nighat پدر – گفت که تا زمانی که دولت تصویب قوانین باقی می ماند در محل “می تواند وجود داشته باشد هیچ نامزدی یا مشاوره”.

این بنیاد ادعا کرد که دولت تصمیم به حذف کابینه را مهر و موم لاستیک در قوانین آن نشان داد که با استفاده از “مشاوره به عنوان یک سرپوش و پوششی در حالی که قصد پیاده سازی و اجرای قوانین در حال حاضر آماده و تایید شده”.

“قوانین آنها وجود شایستگی هیچ بحث در گفت: DRF اضافه کرد که برای حفاظت از شهروندان “باز و آگاهانه در بحث” را به محل.

این سازمان غیر دولتی گفت که برای گفتگو در قوانین دولت را اول باید به آدرس “سوء استفاده از قدرت” توسط مقامات مخابرات پاکستان (PTA) و دولت “خود را به خصوص سوء استفاده از پیشگیری از الکترونیکی جرایم قانون (پکا) 2016 به سرکوب مخالفان و بخش 37 از پکا به ویژه گزارش و محدود سیاسی بیان”.

DRF نیز خواست شرکت های فن آوری به “صراحت دولت نظر خود را در تعامل با دولت در قوانین”.

این گروه گفت که زمانی که شرکت های فن آوری ورود به توافق با دولت, شهروندان و کاربران نهایی تبدیل به “وثیقه” که در آن استدلال شده بود نقض حقوق کاربران. آن را به شرکت فنی است که اقدامات خود را خواهد داشت مورد بررسی قرار.

در پاسخ به این دولت تماس برای مشاوره DRF مطرح کرده است خواهان موارد زیر است:

– قوانین باید خارج توسط دولت فدرال و تصمیم گیری به عنوان مستند از طریق فرایند ساخته شده قبل از هر مشاوره برگزار می شود

– جامعه مدنی شده است قطعی که بخش 37 از پکا باید لغو. مشاوره باید با پرداختن به این overbroad و خودسرانه ماهیت بخش 37 که تحت این قوانین صادر شده است و نظر به سوء استفاده از قدرت توسط انجمن اولیا و مربیان و دولت در انجام وظایف خود پس از تصویب پکا

– مشاوره باید به دنبال باز و شفاف روند. این کمیته باید عمومی را در دستور کار روند آن را در نظر دارد به دنبال پاک کردن جدول زمانی. تمام ورودی های ارائه شده باید minuted قرار داده و با هم در یک فرم گزارش به بود منتشر برای انتقادات و پیشنهادات با یک جدول زمانی مشخص شده است که منطقی است که قبل از آن هیچ قوانین باید به تصویب و یا اجرا

رسانه های دیجیتال غول رد رسانه های اجتماعی قوانین

آسیا و اینترنت ائتلاف (AIC) متشکل دیجیتال جهانی غول های رسانه ها در حال حاضر با هم متحد علیه دولت تازه-معرفی رسانه های اجتماعی قوانین را تهدید به تعلیق خدمات اگر قوانین بودند نه اصلاح.

در یک داغدار نامه نوشته شده به نخست وزیر عمران خان در فوریه AIC — که شامل Facebook, Twitter, گوگل, اپل, آمازون, Airbnb, خط, LinkedIn و Yahoo در میان دیگران — گفت: آن را دشوار است برای آنها را به کار گیرند که این قوانین بودند در محل.

“این قوانین به عنوان در حال حاضر نوشته شده است آن را بسیار دشوار است برای AIC اعضای خدمات خود را در دسترس به پاکستان کاربران و کسب و کار” می خواند نامه توسط انجمن مراجعه کننده به شهروندان حفاظت قوانین (علیه آنلاین آسیب برساند).

مجموعه ای جدید از قوانین و مقررات باعث می شود آن را اجباری برای رسانه های اجتماعی شرکت ها برای باز کردن دفتر در اسلام آباد ساخت داده های سرور برای ذخیره اطلاعات و محتوا پس از شناسایی توسط مقامات. عدم تطابق با مقامات در پاکستان ظرف 15 روز خواهد شد در نتیجه جریمه تا Rs500 میلیون و امکان فسخ از خدمات است.

با توجه به قانون مقامات قادر خواهد بود برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات حساب در بر داشت درگیر در فعالیت های مشکوک و قادر خواهد بود برای اقدام علیه پاکستانی مدعی هدف قرار دادن نهادهای دولتی در رسانه های اجتماعی هر دو در خانه و خارج از کشور.

ماه گذشته وزیر آموزش و پرورش Shafqat محمود گفته بود که این لایحه نهایی نیست و به احتمال زیاد تجدید نظر. “جلسات در حال انجام به بحث در مورد آن بیشتر” محمود گفته بود Geo News میزبان نشان می دهد حمید میر.

“این جلسات را ببینید که صادر شده اطلاع رسانی اصلاح. عمل در حال تجدید نظر شده,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im