تفاوت بین Amit Shah بیانیه و اقدامات: NCP رهبر نواب ملک بیش از دهلی خشونت

توسط ANI

بمبئی:: کنگره ملی حزب (NCP) رهبر و دولت وزیر کابینه نواب ملک در روز پنج شنبه گفت که یک تفاوت وجود دارد بین اتحادیه خانه وزیر Amit Shah کلمات و اعمال خود را با توجه به دهلی خشونت است.

“آمیت شاه گفت: مردم در دهلی نو باختری سرخپوستان و هندوها و مسلمانان است. آنچه که او صحبت می کند و آنچه او می کند تفاوت وجود دارد. هر BJP رهبر داعش در کف خانه به شیوه ای متفاوت و با این نسخهها کار در یک راه متفاوت است. مردم فوت کرده اند; معابد و مساجد شده اند سوخته” ملک گفت: ANI.

“آمیت شاه گفت که وضعیت کنترل می شد در 72 ساعت. چرا وجود دارد سکوت برای سه روز ؟ چرا پلیس نمی کنند هر عمل ؟ او گفت که او مشغول در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از حوزه خود را. صفحه اصلی وزیر است نه برای خود حوزه اما برای کشور است. او گفت که مردم از خارج به این معنی که آن را از قبل برنامه ریزی شده است. این گجرات ، هیچ کس معتقد است با پاسخ خود را,” او اضافه شده است.

در اوایل روز چهارشنبه آمیت شاه گفته بود که “یک توطئه” پشت دهلی شورش و هیچ کس را در امان است که به جرم خشونت صرف نظر از دین خود را کاست و یا حزب. پاسخ دادن به بحث در Lok سبها در دهلی خشونت شاه گفت که تحریک به افراط در خشونت در جریان بازدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حداقل 53 نفر کشته شدند از جمله IB افسر Ankit شارما و پاسبان ای لعل در خشونت که در شمال شرق دهلی نو در ماه گذشته. ملک همچنین تاکید کرد که حزب او نمی خواهد حمایت NPR. “ما تصمیم گرفته اند که در قالب 2020 از ما حمایت نمی ملی ثبت احوال (NPR),” او گفت:.

در موضوع شامل گسترش coronavirus ملک گفت: “ما تصمیم گرفته اند که ما نمی خواهد نگه دارید و هر مکان تظاهرات و یا جلسات. ما برای همه درخواست تجدید نظر به برگزاری هر گردهمایی های زیادی برای جلوگیری از گسترش Coronavirus. ما باید به دنبال دستورالعمل دولت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im