دیابت دینامیت برای فرد با COVID-19: Ex-که مشاور

توسط سرپرستان

دهلی نو: بین 30-40 درصد از مرگ و میر ناشی از مطالعات انجام شده در واحد مراقبت های ویژه از کشورهای مختلف هستند و افراد مبتلا به دیابت گفت: پل Zimmet, استاد, از, دیابت, دانشگاه موناش استرالیا است.

Zimmet که رئیس فدراسیون بینالمللی دیابت اضافه شده است که واقعی ساز که چرا COVID-19 ممکن است باعث دیابت است که هنوز ناشناخته, اما, امکانات متعدد وجود داشته باشد. “COVID-19 بسیار مخرب و حیله گری ویروس و باعث وحشتناک آسیب به بافت های بدن از جمله ریه و پانکراس” گفت: Zimmet. در زیر گزیده ای از منحصر به فرد چت با سرپرستان.

چرا به شما می گویند دیابت دینامیت است اگر یک فرد آلوده شده است با COVID-19?

شده اند وجود دارد بسیاری از مرگ و میر در بسیاری از کشورها مانند ایتالیا و چین و بریتانیا و ایالات متحده در میان افراد مبتلا به دیابت پس از عفونت با COVID-19 (SARS-Cov-2).

به مرگ و میر منجر می شود به طور عمده در بیماران دیابتی نوع 2. بین 30-40 درصد از مرگ و میر ناشی از مطالعات انجام شده در واحد مراقبت های ویژه از کشورهای مختلف هستند و افراد مبتلا به دیابت است. این نتیجه و دیگر عوارض ناشی از این ویروس به ویژه پنومونی هستند بیشتر احتمال دارد در افراد مبتلا به دیابت است که ضعیف کنترل شده با قند خون بالا (فقیر کنترل متابوليک).

دیابت اغلب همراه با دیگر شرایط مزمن از جمله چاقی و فشار خون بالا و بیماری های قلبی ترکیبات خطر است. این دومی شرایط انتقال در معرض خطر بالاتر به COVID-19 عفونت.

ACE-2 که متصل به SARS-Cov-2 و اجازه می دهد تا ویروس وارد سلول های انسانی نیز واقع در ارگان ها و بافت های درگیر در متابولیسم گلوکز. با وجود شواهد قطعی که ویروس پس از ورود به بافت ها ممکن است باعث متعدد و پیچیده اختلال در متابولیسم گلوکز?

واقعی ساز که چرا COVID-19 ممکن است باعث دیابت هنوز ناشناخته است.

اما چند فرصت وجود داشته باشد. اولا COVID-19 بسیار مخرب و حیله گری ویروس و باعث وحشتناک آسیب به بافت ها از جمله ریه و لوزالمعده.

یک مطالعه جدید فقط منتشر شده نشان داد که در مینیاتور آزمایشگاه رشد پانکراس و سلول های دیگر مانند کبد ساخته شده و انسان با استفاده از سلول های بنیادی COVID-19 ناشی از تخریب سلول های بتا پانکراس که انسولین تولید.

ممکن است که ویروس باعث اختلال در سلول های اخلال در سوخت و ساز سلولی. این است که احتمالا راه آن را به ارمغان می آورد مورد جدید-دیابت. ACE-2 وجود دارد و در غلظت های بالا در ریه این همچنین توضیح میدهد که وحشتناک ریه عوارض COVID-19 عفونت.

می COVID-19 منجر به یک مکانیزم جدید از دیابت ؟ احتمالا یک شکل جدید از دیابت و یا شکل جدیدی از بیماری ؟

این COVID-19 ویروس تنها با ما بوده است حدود 5 ماه است مقدار زیادی وجود دارد که ما هنوز باید یاد بگیرند که در مورد آن حیله گری و ویرانگر در راه است. هدف از جهانی COVIDIAB دیابت رجیستری یک ابتکار مشترک از دانشگاه موناش در استرالیا و کالج کینگ لندن است که برای به دست آوردن یک مقدار بهتر درک چگونه مشترک است ظاهر COVID-19 مرتبط با دیابت چه شکل آن را بود از آن نوع 1 یا نوع 2 و یا یک فرم جدید و چگونه مشترک هستند و عوارض است که ما در حال حاضر می دانیم به عنوان مثال دیابتی keto-اسیدوز hyperosmolar کما و بالا مورد نیاز انسولین باعث بالا نرخ بیماری و مرگ و میر در سراسر جهان است. دانش به دست آمده کمک خواهد کرد درک ما برای توسعه استراتژی برای جلوگیری و درمان این ویروس وحشتناک است که باعث تخریب در سطح جهان است.

دیابت یکی از شایع ترین بیماری های مزمن در هند. با توجه به یک مطالعه اخیر سطح قند افراد ديابتي افزایش 20 درصد طول در سراسر کشور مستند در هند شامل COVID-19 شیوع. حتی پس از قفل برداشته شد بسیاری از مردم به طور محدود در داخل خانه خود را. آیا شما فکر می کنم عدم فعالیت فیزیکی را ایجاد مشکلات بیشتر برای بیماران دیابتی?

خود من مهم تحقیقاتی بوده است در مطالعه جمعیت با نرخ بالا از دیابت از جمله قومی هندی جوامع از جمله هند و موریس و فیجی بنابراین من به خوبی از این آگاه است. آن است که در حال حاضر به خوبی تثبیت شده است که همراه با دیابت است که ارتباط ضعیف کنترل متابولیک دیابت و مکان این افراد در بالاترین خطر برای COVID عفونت و عوارض مخرب و مرتبط با عوارض و مرگ و میر. و این جوامع شیوع بالای بیماری های قلبی نیز هست.

مستند نه تنها دارای اثرات زیان بار بر کنترل متابولیک دیابت از طریق کاهش فرصت ها برای ورزش به محافظ عواقب جدی از SARS-CoV-2 عفونت مستند معمولا در نتیجه اختلال به طور منظم مراقبت های پزشکی و به طور منظم نظارت بر کنترل متابوليک. این نیز ممکن است تا حدی به دلیل استرس و تطابق ضعیف و یا عدم توانایی در پرداخت هزینه داروهای خود را مانند انسولین است. آن را نیز ممکن است مرکب ناتوانی در دسترسی به مراقبت در طول بیماری همه گیر. با این وجود ما در حال حاضر می دانیم که فقیر کنترل سوخت و ساز بدن افزایش مییابد خطر خود را به عنوان بالا توضیح داده شد.

شما باید گفت: دیابت به خودی خود یک بیماری همه گیر درست مثل COVID-19 و دو بیماری های همه گیر را می توان برخورد. چگونه می تواند به دولت برای رسیدگی به این مشکل ؟

این “زمان COVID-19”. اکثر کشورهای جهان کاملا آماده برای یک بیماری همه گیر این قدر. آنها کم تاثیر بالقوه آن و مخرب طبیعت از عفونت های ویروسی است. این باید بی درنگ همه کشورها برای ارتقاء دستورالعمل های خود را به را به حساب درس آموخته در کنترل عفونت از جمله آموزش کارکنان متخصص در بیماری های عفونی و بهبود آموزش و پرورش عمومی و جوامع خود را به اعتماد به نفس خود را در مورد ماهیت وحشتناک از COVID-19. خطرات ناشی از COVID-19 عفونت نیاز به یک مقدار بالاتر اولویت در کل جامعه به خصوص برای افراد با شرایط مزمن مانند دیابت و چاقی و قلبی شرایط.

دولت ها در مواجهه با بیماری های مزمن (NCDs) مانند دیابت و بیماری های مسری (CDs) مانند ویروسی و بیماری های روده ای و سل. به طور کلی می دهد که بالاترین اولویت را به بیماری های مسری و بسیار کمتر توجه و بودجه به بیماری های مزمن مانند دیابت (من یک مشاور که برای سال های بسیاری (حدود 30) در دیابت و چاقی و آن را بسیار خسته کننده برای مقابله با این وضعیت).

این نگرش به دیابت برای مثال یک جریان اثر به طوری که دیابت بودجه در کشور توسط دولت فقیر و غنی رنج می برد و کافی بود.

بنابراین در حال حاضر ما یک COVID-19 همه گیر و که هستند کسانی که در بالاترین خطر ابتلا بله افراد مبتلا به دیابت و دیگر NCDs بسیار مهم است که در حال حاضر دو, دیابت و COVID-19 برخورد چهره به چهره. این یک مسئله مهم است که چه کسانی و دولت های ملی باید به صورت مساوی اولویت’

تاکید کرد افراد مبتلا به دیابت اجرا در معرض خطر بیشتری از ضعیف قند خون, چه چیزی شما را نشان می دهد به این مردم ؟

همانطور که ذکر شد در پاسخ بالا, استرس عامل مهمی در ناراحت کننده قند خون (سوخت و ساز) کنترل دیابت است. افزودنی به این فقیر انطباق با داروها و رژیم غذایی. این و بالقوه در ارتباط بیماریهای همراه با توجه به دیگر شرایط مزمن بخشی از پویا دینامیت مخلوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>