DGCA مسائل مشاوره برای پروازهای باری می گوید: پرسنل باید پوشیدن دنده محافظ

توسط PTI

دهلی نو: در میان 21-day مستند های اعمال شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA روز دوشنبه خواسته همه شرکت ها برای اطمینان حاصل شود که کارکنان در برخورد با محموله عملیات پرواز ارائه دنده محافظ مانند ماسک و دستکش.

علاوه بر این DGCA گفت که تمام این پرسنل باید آگاه باشند از اهمیت حصول اطمینان از فاصله کافی (حداقل 1 تا 1.15 متر) در تمام ایستگاه های کاری.

تغییر مسئول فرودگاه بسته بندی و حمل و نقل مرکز باید اطمینان حاصل شود همان DGCA مدور گفت.

به عنوان هند تحت 21-day مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش coronavirus همه داخلی و بین المللی و پروازهای مسافربری تجاری متوقف شده برای این دوره است.

اما محموله پروازها به ویژه پروازهای انجام شده با تایید اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) دریایی هلیکوپتر عملیات و تخلیه پزشکی پروازها شده اند معاف از پرواز ممنوع.

“همه پرسنل در برخورد با حمل و نقل ارائه خواهد شد با تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و غیره. همه سازمان باید اطمینان حاصل شود که تکرار ضد عفونی رایج در حوزه های کاری انجام شده است در فواصل موقع” این DGCA مدور گفت.

دایره ای بود خطاب به تمام شرکت های پرواز محموله پروازهای فرودگاه از تمام اپراتورهای, باربری ترمینال اپراتورهای دست زدن به زمین سازمان های سفارشی عوامل پاکسازی و حمل و نقل حمل و نقل.

“همه سازمان ها توصیه به موضوع دقیق باید ها و نبایدها که باید نمایش داده شده در مکان های برجسته و انتشار آن به تمام کارکنان ،

این DGCA همچنین گفت که همه شرکت ها و یا سازمان باید موضوع دستورالعمل به کارکنان خود را برای به حداقل رساندن تعاملات.

“همه سازمان ها ممکن است تعیین تیم برای نظارت و یا تصادفی چک برای اطمینان از انطباق” دایره اضافه شده است.

حمل و نقل هوایی داخلی وزارت به حال هفته گذشته اعلام کرد که یک محموله هوایی گروه مدیریت ایجاد شده است برای کمک به حرکت کالاهای اساسی در سراسر کشور است.

نود و دو مورد جدید و چهار میر به علت COVID-19 گزارش شده در هند از روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع موارد 1,071 و تعداد مرگ و میر به 29 وزارت بهداشت گفت: در حالی که تکرار شده است که هیچ جامعه انتقال این ویروس به عنوان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im