DGCA گسترش اعتبار airworthiness گواهی هواپیما اجازه پرواز در طول مستند

توسط PTI

دهلی نو: حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA روز جمعه اعلام کرد که آن را به طور موقت تمدید اعتبار airworthiness نقد و بررسی گواهی (ARC) از تمام هواپیما که مجاز به کار در طی 21 روز مستند های اعمال شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس تا جولای 3.

اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در یک دایره ای گفت: در حالی که هیچ داخلی و بین المللی تجاری پرواز مسافر مجاز است تا نیمه شب در مارس 14, هواپیما پرواز می کنند اگر آنها در حال استفاده برای محموله عملیات تخلیه پزشکی پروازهای خارج از ساحل هلیکوپتر عملیات و پرواز به خصوص مجاز توسط تنظیم کننده.

“برخی از این هواپیما در نظر گرفته شده برای این عملیات ممکن است خود را قوس انقضای. این دایره را فراهم می کند این روش برای تمدید اعتبار ARC از این هواپیما برای یک مدت محدود” دایره اضافه شده است.

تنظیم کننده گفت: اگر قوس از جمله هواپیما تمام شده است و یا پس از مارس 23 اپراتور باید ارسال یک ایمیل به منطقه ای آن دفتر دریافت اعتبار افزایش یافته است.

“دایره است و یک اقدام موقت و معتبر تا تاریخ 3 ژوئیه سال 2020 یا تا عملکرد طبیعی نگران رائو (منطقه ای Airworthiness دفتر)/ Sub منطقه ای Airworthiness دفتر (SRAO) از سر گرفته شده است هر کدام که زودتر” به DGCA اشاره کرد.

حمل و نقل هوایی تنظیم روشن است که هنگامی که عملکرد طبیعی رائو یا SRAO از سر گرفته شده است اپراتور هواپیما باید اعمال می شود به طور منظم گسترش قوس در یک دوره 15 روز است.

در یک جداگانه دایره های DGCA گفت: اعتبار پروانه و مجوز است که تمام شده اند و یا پس از مارس 22, هواپیما تعمیر و نگهداری پرسنل در حال تمدید تا 3 جولای.

حمل و نقل هوایی تنظیم شده است و همچنین تمدید دیگر مصوبات داده شده به شرکت های هندی در زیر هواپیما, قوانین سال 1937 به 3 جولای این سال است.

برای شرکتهای خارجی و گسترش است تا 30 سپتامبر.

تا حالا 2,244 دفاع کند گرفته شد مردم آلوده شده اند و 56 نفر فوت کرده اند با توجه به این رمان coronavirus در هند با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>