DG ISPR می گوید: پاکستان نمی توانیم ‘نامعلوم مستند’ در میان شیوع کروناویروس

DG ISPR پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد در مارس 03, 2020. — Geo News/Screengrab از طریق اخبار

اسلام آباد: این کشور نمی تواند یک “نامعلوم مستند’ با توجه به اطلاعات دریافت و تجزیه و تحلیل ما از ملی فرماندهی عملیات مرکز (NCOC) اطلاعات DG ISPR عمده جنرال بابر افتخار در روز جمعه گفت.

“ما نمی توانیم نامحدود مستند گفت:” در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار SAPM Dr Firdous عاشق Awan. “ما باید برای نگه داشتن ما خدمات ضروری عملکرد به عنوان به خوبی.”

Maj ژنرال بابر افتخار تشکر از رسانه ها برای گزارش عینی در coronavirus همه گیر و گفت که او تا به حال هیچ تردیدی در اعتراف به این که دولت نیاز به همکاری رسانه ها برای مبارزه با ویروس.

نظامی و رسانه ای سخنگوی پرداخت ادای احترام به پزشکان و سلامت کارگران و کارکنان پزشکی که در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس.

“من پرداخت ادای احترام ویژه به پزشکان و امدادگران پرسنل امنیتی را در خطوط مقدم نبرد در برابر COVID-19 ویروس. من هم با تشکر از علما برای خود, نقش,” او گفت:.

NCOC یک عملیات یک پنجره’

DG, ISPR جریان رسانه ها در مورد NCOC و گفت که آن را به رهبری وزیر فدرال برای برنامه ریزی توسعه و به ویژه طرح های اسد و عمر.

او گفت که NCOC به عنوان یک مرکز عصبی “به مقایسه و تطبیق و تجزیه و تحلیل اطلاعات دریافت شده از استان ها و پس از آن توصیه های ساخته شده به ملی مرکز فرماندهی” به طوری که این کشور رهبری سیاسی می تواند در تصمیم گیری به موقع.

DG, ISPR گفت که NCOC یک پنجره عملیات’ که در آن زیر یک سقف مهم وزارتخانه ها و استان ها بود نمایندگی. “در اینجا همه نوع از اطلاعات دریافتی و فرستاده شده است,” او گفت:.

رسانه ارتش سخنگو گفته است که از اهمیت زیادی برخوردار است که توده ها همکاری با دولت با ماندن در داخل خانه های خود.

“به عنوان یک مسلمان خوب آن است که یکی از مهم ترین مسئولیت های به نگه داشتن دیگران امن به عنوان خوب,” او گفت:. “شما می توانید این کار را با ماندن در داخل خانه های خود را.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>