Devin Nunes: ‘رسانه ها و چپ می’ قرار دادن این کشور به وحشت’ برای ‘هیچ دلیلی’

جمهوری خواه کالیفرنیا تشکر. Devin Nunes متهم به “رسانه ها و چپ” از “قرار دادن این کشور به وحشت” بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

ظاهر می شود در پنج شنبه شب “Watters جهان” Nunes کشید و از تجربه خود پایین آمدن با H1N1 به اصرار آمریکایی ها به “آرام باقی می ماند.”

تماشا کنید:

“بسیاری از مردم وحشت” Nunes گفته رادیو فردا میزبان جسی Watters. “یک مرد عطسه. کسی آبریزش بینی.” کالیفرنیا کنگره اشاره کرد که بیشتر از این خواهد بود چرا که اینده بهار و این واقعیت است که مردم “که بسیاری از آلرژی است.”

دیگر از ساخت مطمئن شوید که کسانی که “سالمند با شرایط موجود از هر نوع اساسی بهداشت و درمان نگرانی” ها “در انزوا نگه داشته به بهترین شکل ممکن” و با توجه به مراقبت های پزشکی اگر دما افزایش می یابد Nunes گفت که “مسئله اصلی این است که ما در ایالات متحده است که فقط به آرام باقی می ماند.”

Watters بازی کلیپ سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت که او نمی خواهد “رفتن در هر نقطه در مکان محدود” در طول سال 2009 H1N1 بیماری که به کشته شدن 17,000.

“بنابراین به عنوان کسی که در واقع پایین آمدن با H1N1” Nunes گفت. “من تا به حال آن را برای حدود دو هفته. این بود خیلی بد آنفولانزا. من می دانم آنچه در آن بود در آن زمان. اما من همچنین به یاد داشته باشید که هیچ کس وحشت. من نمی باید به خود شده است. آنها به من گفتند که به دور ماندن از مردم است. آنها به من گفتند که برای نگه داشتن دمای پایین.”

“آنچه در رسانه ها و در سمت چپ در حال انجام در اینجا این است که آنها در حال قرار دادن این کشور به هراس و آن را بدون هیچ دلیل” Nunes گفت. “من نمی گویم که این نیست جدی سلامت. ما نیاز به آن جدی است.” (مرتبط: زنجیره تامین کارشناس می گوید تاکر چه آینده کمبود آمریکایی ها باید در مورد می دانیم و آن را کاغذ توالت)

Nunes ادعا که اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های به احتمال زیاد کار و امریکا “هر چند این نسبتا به سرعت.”

“در حال حاضر با آن گفت: بیشتر افرادی که در این آزمون بیشتر موارد که احتمالا ما در حال رفتن به آن را دوباره مثبت” او هشدار داد. “اما و بزرگ بسیاری از مردم در حال رفتن به دریافت بیش از این بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im