دیترویت افسر متهم به تیراندازی روزنامه نگاران با گلوله های لاستیکی به اتهام جنایات

یک دیترویت, میشیگان, افسر پلیس بود به اتهام سه فقره felonious حمله روز شنبه پس از متهم به تیراندازی های متعدد روزنامه نگاران با گلوله های لاستیکی در طول یک اعتراض است.

تظاهرات شده اند مداوم در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید. سرجوخه اد گالو) دانیل Debono, 32, در حال حاضر به طور بالقوه چهره چهار سال در زندان پس از یک “بی” تیراندازی مربوط به سه نفر از عکاسان خبری به گزارش نیویورک تایمز به نقل از Wayne County دادستانی است.

“شواهد نشان می دهد که این سه روزنامه نگاران ترک در اعتراض به منطقه بود که تقریبا هیچ کس دیگری در خیابان که در آن آنها” دادستان شهرستان Kym شایسته در بیانیه ای گفت: با توجه به NYT.

شایسته اضافه شده است که روزنامه نگاران بودند نه یک تهدید برای هر کسی و که “وجود دارد به سادگی هیچ توضیح دلایل اتهام اقدامات این افسر گرفته شد.”

Protesters march against police brutality and in memory of George Floyd in Detroit, Michigan, on June 7, 2020. (SETH HERALD/AFP via Getty Images)

تظاهرات و راهپیمایی علیه خشونت پلیس و در حافظه جورج فلوید در دیترویت میشیگان در 7 ژوئن سال 2020 است. – اعتراض بسیج برای عدالت نژادی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مه 25. (عکس از ست هرالد / AFP) (عکس از ست هرالد/خبرگزاری گتی ایماژ)

لاستیک گلوله تیراندازی رخ داده است در اوایل صبح در مه 31, با توجه به دادستان. نیکول هستر از MLive و روزنامه نگاران مستقل و ست Herland و متی هچر تمام شد به ضرب گلوله توسط گلوله های لاستیکی دادستان افزود: با توجه به NYT.

سه راه رفتن بودند زمانی که آنها ملاقات Debono بود که با دو نفر دیگر از افسران. سه نفر تا به حال مطبوعات اعتبار نیویورک تایمز گزارش داد. دادستان گفت: “تا به حال دست خود را تا” و “درخواست برای عبور از خیابان است.” هستر, Herland و هچر نیز شناسایی خود را در حال, روزنامه نگاران با توجه به NYT. با وجود این Debono شروع به هدف قرار دادن آنها را با گلوله های لاستیکی با توجه به دادستان.

سه تا به حال صدمات ناشی از گلوله های لاستیکی با توجه به دادستان. (مرتبط: ضرب و شتم یک پیر مرد, آزار روزنامه نگاران و رمنج از معترضان با اتومبیل: خشونت در جریان تظاهرات ویدئو)

Debono این اقدامات نشان دهنده “اکثریت قریب به اتفاق مردان و زنانی که مشغول به کار در این اعتراض برای هشت هفته گذشته و انجام آنچه درست است” Sgt. نیکول کیرکوود سخنگوی اداره پلیس گفت: با توجه به NYT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im