مصمم به ارائه بشود تا هر گونه احتمالی: IAF رئیس در میان هند و چین مرز تنش

توسط اکسپرس سرویس خبری

حیدرآباد: نیروی هوایی هند رئیس Air Chief Marshal, RKS tony addison گفت: با تلاش های در جریان برای اطمینان حاصل شود که وضعیت کنونی بین هند و چین است که حل و فصل مسالمت آمیز اما هشدار داد که دفاع هند نیروهای خود را به خوبی آماده و مناسب اعزام به پاسخ به هر گونه احتمالی.

او گفت: این در سخنرانی خود در ترکیب فارغ التحصیلی رژه نیروی هوایی هند (IAF) دانشجویان در نیروی هوایی آکادمی Dundigal در حومه حیدرآباد.

در ابتدا از آدرس IAF ارشد پرداخت می شود مراسم تجلیل از سربازان شهید در Galwan دره از جمله سرهنگ Santosh ببو.

او گفت که سرهنگ ببو و مردان شجاع ساخته شده جانفشانی در حالی که دفاع از خط کنترل واقعی (LAC) در Galwan دره و نشان از عزم دفاع هند نیروهای خود در حفاظت از حاکمیت کشور است.

او گفت: “گالانت اقدامات بسیار به چالش کشیدن وضعیت نشان داده اند عزم ما برای حفاظت از حاکمیت کشور ما به هر قیمتی. امنیت سناریو در منطقه ایجاب میکند که نیروهای مسلح ما باقی مانده آماده و هوشیار در همه زمان ها است.”

او در ادامه گفت که توسعه های اخیر در لاک نزدیکی Ladakh فقط یک عکس فوری از آنچه دفاع پرسنل ملزم به رسیدگی در کوتاه مدت متوجه.

همچنین به عنوان خوانده شده | نه هر کسی نفوذ به سرزمین های هندی گرفته شده و نه بیش از هر پست: ساعت مودی در برخورد با چین

درجه ارشد بیشتر گفت: “با وجود غیر قابل قبول چینی اقدام پس از موافقت نامه های رسیده در طول نظامی ایران و حاصل دست دادن زندگی همه تلاش ها در راه هستند به اطمینان حاصل شود که وضعیت کنونی در لاک است که حل و فصل مسالمت آمیز است. اما باید آن را بسیار روشن است که ما به خوبی آماده شده و مناسب اعزام به پاسخ به هر گونه احتمالی.”

Tony addison افزود: “من اطمینان به ملت که ما مصمم به ارائه و هرگز اجازه قربانی بریوز از Galwan رفتن بیهوده”.

لازم نیست که هر گونه شک و تردید بیش از قابلیت های هندی نیروهای دفاع

صحبت کردن با رسانه ها پس از فارغ التحصیلی رژه هوایی, فرمانده مارشال گفت: “در پی تنش با چین هستیم, ما باید تمام اقدامات لازم در مرز. یکی باید بدون شک و تردید در مورد دفاع هند نیروهای قابلیت.”

فارغ التحصیلی رژه دیدم 123 پرواز دانشجویان از جمله 19 دانشجوی فارغ التحصیل به عنوان افسران نیروی هوایی هند از آکادمی که مایل به پیوستن به شاخه های مختلف از نیروی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im