توسط PTI

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم روز جمعه ناودان دولت برای فراخوانی عمومی ایمنی عمل در برابر سابق جامو و کشمیر وزرای ارشد Mehbooba مفتی و عمر عبدالله و گفت: بازداشت بدون اتهام بدترین زشتی در یک دموکراسی است.

مفتی و عبدالله علاوه بر دو سیاسی و مدافعان از PDP و آن قوس رقیب کنفرانس ملی بودند رزرو تحت سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) توسط این اداره در روز پنج شنبه مقامات در قلمرو اتحادیه گفت.

در یک سری از توییت چیدمبرم گفت: “شوکه شده و ویران بی رحمانه نیایش امنیت عمومی عمل در برابر عمر عبدالله Mehbooba مفتی و دیگران”.

همچنین به عنوان خوانده شده | عربستان تمایلی به قبول پاکستان درخواست فوری سازمان همکاری های اسلامی دیدار در کشمیر + تصاویر

“بازداشت بدون اتهام بدترین زشتی در یک دموکراسی است. زمانی که ناعادلانه قوانین در حال تصویب و یا ناعادلانه قوانین استناد چه گزینه ای را مردم باید نسبت به اعتراض مسالمت آمیز?” خانه سابق وزیر توییتی.

ضربه در نخست وزیر نارندرا چیدمبرم گفت: “ساعت می گوید که تظاهرات منجر به هرج و مرج و قوانین مصوب مجلس و قانونگذاران باید اطاعت شود. او را فراموش کرده است, تاریخچه و نمونه های الهام بخش از مهاتما گاندی و مارتین لوتر کینگ و نلسون ماندلا”.

ناعادلانه قوانین باید مخالف از طریق مسالمت آمیز مقاومت و نافرمانی مدنی.

که satyagraha او اضافه شده است.

منابع گفت: سرینگر معاون دادرس شهید اقبال Choudhary صادر سفارشات برای رزرو این دو سابق CMs در پنج شنبه شب به سختی ساعت قبل از شش ماه در “بازداشت پیشگیرانه” بود که به پایان رسیده است.

دادرس همراه با یک افسر پلیس وارد هاری Nivas که در آن 49 سال عمر بازداشت شده است پس از اوت 5.

همچنین به عنوان خوانده شده | دیپلمات دارای طبقه بندی شده جلسه توجیهی با نمایندگان مجلس در کشمیر و افغانستان

او بیش از یک حکم صادر شده تحت PSA یک قانون که تصویب شده توسط پدربزرگش شیخ محمد عبدالله در سال 1978 در ابتدا به بررسی چوب قاچاق.

به طور مشابه, قاضی و یک افسر پلیس بازدید Mehbooba در دولت مسکن که تا به حال تبدیل شده به یک شرکت تابعه زندان تحویل داده شد پرونده.

همایش ملی دبیر و وزیر سابق علی محمد ساغر که برخوردار از یک پایگاه پشتیبانی در مرکز شهرستان و ارشد PDP رهبر Sartaj مدنی نیز خدمت با PSA متوجه نظم عمومی توسط مقامات.

مدنی است مادری عمو سابق سانتی متر Mehbooba مفتی.

هر دو رزرو تحت PSA در چهارشنبه شب اما منظور خدمت به آنها را در روز پنج شنبه در MLA خوابگاه سرینگر جایی که آنها تحت بازداشت است.

تحت PSA, مقامات می بازداشت یک فرد به مدت شش ماه بدون محاکمه. بازداشت می تواند تمدید شود تا دو سال.

(با انس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de