کمدین جیمی کیمل اعلام کرد او خواهد بود که میزبان 72 جایزه امی در حال وقوع در ماه سپتامبر.

کیمل مشترک این خبر در حساب توییتر خود را روز سه شنبه.

من نمی دانم که کجا و چگونه و یا حتی همین دلیل ما در حال انجام این کار, اما ما هستند و من میزبانی آن!” کیمل توییتی. “72 #Emmy Awards – سه شنبه, سپتامبر 20th, در @ABCNetwork.”

کیمل را صدای جیر جیر بالا می برد بسیاری از واقعا سوالات خوب. با کروناویروس هنوز هم واقعا یک معامله بزرگ در ایالات متحده به نظر می رسد بعید است که این جایزه امی قادر خواهد بود برگزار می شود با مخاطبان بزرگ. آنها به احتمال زیاد برگزار می شود و عملا من نمی بینم که رفتن بیش از حد و با توجه به رتبه بندی برای تمام جایزه می شده اند در حال کاهش است. (مرتبط: جایزه امی دریافت پایین ترین رتبه بندی تا کنون نمرات 5.7 امتیاز یک شبه)

سال گذشته این جایزه امی دریافت یک شبه امتیاز از 5.7 که به معنی کمتر از 6 درصد از خانواده ها با تلویزیون تماشا پخش جوایز نشان می دهد. امتیاز بدترین امتیاز تا کنون جوایز نشان می دهد.

مردم علاقه از دست رفته در جایزه نشان می دهد سال پیش و تا زمانی که این سازمان است که نگه داشتن آنها را پیدا کردن یک راه برای ایجاد یک مخاطب جدید من نمی فکر می کنم از بینندگان آینده خواهد شد. به خصوص اگر کیمل میزبان دوباره. شاید آنها را بهتر در طراحی در مخاطب اگر آنها به حال Ricky Gervais یا Dave Chappelle بود میزبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو