با وجود COVID-19 مستند کارشناسان می گویند هند وارد جامعه انتقال مرحله

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: هند وارد ثالث یا جامعه انتقال مرحله از COVID-19 شیوع با وجود 21-day مستند اجرا در اوایل این هفته توسط اتحادیه دولت منابع رسمی گفته اند این روزنامه است.

“ما باید تشخیص نشانه های اولیه از جامعه انتقال به عنوان حداقل سه نفر بدون هیچ گونه مسافرت های بین المللی تاریخ و یا تماس با COVID-19 مثبت مردم پیدا شده است به توان و حذف” یک مقام ارشد در شورای تحقیقات پزشکی هند گفت.

“این موارد در بالا ویروسی تراکم مناطق و همه داده است که تجزیه و تحلیل در حال حاضر به درک میزان شیوع پیشرفت. واضح است که در حال حاضر جامعه انتقال متوقف نمی شود به هر وسیله,” او اضافه شده است.

پذیرش این کشور به ثبت بالاترین پرش در موارد مثبت در یک روز. هند در حال حاضر 918 COVID 19 مورد. تعداد موارد تایید شده بود در 724 در صبح روز جمعه.

تشخیص جامعه انتقال مقامات توضیح داد که در حال حاضر تمام بیماران مبتلا به بیماری حاد تنفسی (ساری) بستری در سراسر کشور در حال آزمایش برای COVID 19 به غیر از علامت مسافران که در بازگشت از خارج از کشور در سالهای اخیر تماس نزدیک از کسانی که تست مثبت و کارکنان بهداشت و درمان.

روزانه در نشست خبری اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده بیش از حد ارشد ICMR رسمی اذعان کرد که سیگنال های جامعه انتقال COVID-19 در کشور شناسایی شده اند اما حاضر به دادن شماره های خاص و به جای سرزنش مبتلا به “حافظه”.

“وجود دارد برخی از پراکنده موارد COVID-19 که در آن بیماران لازم نیست که سفر و یا تماس با تاریخچه, اما تعداد کسانی که بیش از حد چند پس از آن نمی توان گفت که وجود دارد گسترده جامعه انتقال عین حال گفت: Dr R R Gangakhedkar ارشد اپیدمیولوژی با ICMR. “گاهی اوقات بیماران را به یاد داشته باشید خود را در معرض قرار گرفتن تاریخچه و شده اند وجود دارد موارد که در آن برخی از بیماران حتی سعی در پنهان کردن خود را در سفر تاریخچه,” او اضافه شده است.

کارشناسان بیماری های عفونی شده است و اصرار دارد برای برخی از زمان است که با توجه به افزایش تعداد موارد و طبیعت از شیوع جامعه انتقال در حال حاضر اتفاق افتاده در هند. آنها گفتند که دولت باید شفاف تر و چشمگیر در طول اضطراری برای بهداشت عمومی مانند در حال حاضر یکی.

“این است که کیفرخواست از دولت است که جامعه انتقال اتفاق افتاده است به عنوان آن را اجتناب ناپذیر پیشرفت شیوع و من خوشحال هستم که آنها در حال اعتراف به این که در حال حاضر,” گفت: دکتر شهید Jameel ارشد virologist و مدیر اجرایی ولکام تراست DBT هند داد.

او اضافه کرد که شیوع این بیماری را می توان با تهاجمی خوشه مهار استراتژی به سرعت شناسایی مناطق که در آن جامعه انتقال اتفاق افتاده است و اقدامات مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de