با وجود اینکه آزمایش مثبت برای COVID-19 پنجاب پلیس نگه داشتن روحیه بالا برای همکاران

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: Punjab پلیس زیر بازرس Arshpreet Kaur Grewal که در بیمارستان بستری و پس از تست
مثبت coronavirus تا به حال یک پیام برای تمام پرسنل پلیس مستقر در خط مقدم به نبرد با این بیماری مخوف ماندن سالم و قوی و برنده این نبرد خواهد شد و برای عموم مردم او تا به حال به می گویند در خانه بماند.

پاسبان Prabhjot سینگ شده است که آزمایش مثبت برای این ویروس است که نگه داشتن خود را متناسب با انجام فشار یو پی اس و می گوید هیچ معامله بزرگ بودن آزمایش مثبت است.

همچنین به عنوان خوانده شده| منع رفت و آمد می گذرد دیدن سوء استفاده در پنجاب را به عنوان آزمون مثبت برای COVID-19 پس از به طور غیر قانونی به فروش مشروب

در یک پیام ویدئویی در Facebook صفحه برای تمام پرسنل پلیس مستقر در خط مقدم او می گوید: “قوی باقی بماند و ما قطعا پیروزی در این مبارزه با COVID-19. تمام اقدامات احتیاطی در حالی که در وظیفه شستن دست های خود را اغلب پوشیدن ماسک و استفاده از sanitizers. خوردن یک رژیم غذایی سالم و مغذی جست و خیز نیست وعده های غذایی و استراحت مناسب. این اجازه خواهد داد که شما را به انجام وظیفه خود را در یک راه موثر.”

ضمن تشکر از خانواده و دوستان خود را برای حمایت Kaur که نوشته شده بود به عنوان ایستگاه خانه افسر (شو) از Basti Jodhewal ایستگاه پلیس در Ludhiana می گوید:”من همچنین می خواهم برای تشکر از همه دوستان و همه کسانی که پیام من و صحبت کردن به من. من می خواهم به آنها بگویم که من همه حق و به خوبی انجام می دهند
و من به زودی پیوستن به وظیفه.”

در یک پیام به صورت عمومی او گفت:”لطفا در خانه بمانند به عنوان امن زندگی می کند بسیار ارزشمند است. پلیس و همچنین مدنی بخش در حال ساخت تمام تلاش به دنبال پس از شما پس لطفا در خانه بمانند.”

او نیز پرداخت می شود مراسم تجلیل از مرحوم دستیار کمیسر پلیس آنیل Kohli بود که او را فوری و برتر است. او همچنین تشکر وزیر کاپیتان Amarinder سینگ DGP Dinkar Gupta Ludhiana کمیسر پلیس Rakesh Agrawal و دیگر افسران ارشد خود را برای کمک و حمایت معنوی.

همچنین به عنوان خوانده شده| COVID-19 مستند: Punjab به استقرار پلیس بیش از 55 سال در خط مقدم شغل

ستایش جوان زیر بازرس پنجاب (DGP Dinkar گوپتا پرسیدم هستم کاملا شگفت زده @ چگونه جوان ما Sub-بازرس Arshpreet, شو Jodhewal Ludhiana مقابله با کروناویروس. همه از 27 سال & عین حال بسیار شجاع و الهام بخش است. او را مشتاق به بازگشت به کار کرد.گوش دادن به او برای پیدا کردن آنچه او ساخته شده است!”

در حالی که پاسبان Prabhjot سینگ بود که راننده از مرحوم ACP و در حال حاضر تحت درمان به عنوان او همچنین آزمایش مثبت از ویروس. در یک ویدئو که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی او انجام فشار یو پی اس در کنار تخت بیمارستان در Ferozepur. “من می خواهم بگویم همکاران من آن است که یک معامله بزرگ به آزمایش مثبت برای ویروس. من می خواهم به ماندن شاه پس Iam انجام فشار یو پی اس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de