سیاست های طراحی برای پوشش coronavirus درمان: IRDAI به شرکت های بیمه

توسط PTI

دهلی نو: تنظیم کننده Irdai روز چهارشنبه خواسته بیمه را در اسرع وقت حل و فصل بستری شدن در بیمارستان ادعا می کند مربوط به بیماری کروناویروس تحت سیاست های بهداشت.

آن را نیز به دستور شرکت های بیمه به بیرون آمدن با سیاست ها برای پوشش هزینه های درمان برای عفونت کرونا ويروسی است که نهفته هزاران نفر از مردم در سراسر جهان است.

به منظور ارائه بر اساس نیاز سلامت, پوشش بیمه, شرکت های بیمه در حال معرفی محصولات مختلف بیماری های خاص از جمله بردار بیماریهای منتقله.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus به احتمال زیاد دائمی مهمان تابستان ممکن است شامل گسترش می گوید: بالا virologist

“هدف از نشست بیمه درمانی مورد نیاز بخش های مختلف شرکت های بیمه توصیه به طراحی محصولات پوشش هزینه های درمان برای coronavirus” Irdai گفت: در یک دایره.

وجود دارد 28 تایید موارد عفونت کروناویروس در هند.

بیمه نظارتی و سازمان توسعه هند (Irdai) خواسته است تا بیمه را در اسرع وقت حضور به ادعای درمان coronavirus.

“که در آن بستری تحت پوشش در یک محصول بیمه باید اطمینان حاصل شود که موارد مربوط به coronvirus بیماری (COVID-19) باید در اسرع وقت به کار گرفته شده ،

همچنین بخوانید: 29 موارد مثبت در خانه, 17 سرخپوستان آلوده در خارج از کشور

همچنین هزینه های قابل قبول هزینه های پزشکی در طول دوره درمان از جمله درمان در طول دوره قرنطینه باید حل و فصل شود و با توجه به شرایط قابل اجرا و شرایط سیاست قرارداد و extant چارچوب نظارتی.

“همه ادعاهای گزارش تحت COVID-19 باید به طور کامل بررسی توسط کمیته داوری قبل از نماینده ادعای” دایره اضافه شده است.

بیش از شش لاخ مردم شده اند نمایش برای رمان coronavirus در 21 فرودگاه.

همچنین بیش از 10 لاخ های دریافتی از مردم در هند باز کردن مرز با نپال و بوتان و میانمار نمایش شده اند و همچنین.

اظهار نظر در Irdai را ciruclar, Subramanyam Brahmajoysula سر (اختصاصی و بیمه اتکایی) SBI عمومی بیمه گفت که ادعا می کند با توجه به کروناویروس در حال پرداخت ارائه شده شخص مورد نظر است و بستری برای حداقل 24 ساعت.

“بسیاری از سیاست های بیمه در هند را پوشش نمی سرپایی درمان است.

اگر کرونا ویروس است که اعلام کرد به عنوان یک بیماری همه گیر توسط چه کسی یا دولت هند پس از آن ادعا می کند ممکن است قابل پرداخت چنین ادعا می کند می شوند تحت بسیاری از بیمه سلامت” Brahmajoysula گفت.

Ashish Mehrotra MD و مدیر عامل شرکت حداکثر بهداشت Bupa بیمه گفت که هر policyholder بستری برای coronavirus وضعیت خواهد بود تحت بیمه “ما بستری سیاست” و شرکت را تسریع ادعا می کند برای درمان.

شرکت های بیمه سکوت در مورد اینکه آیا آنها می تواند به حل و فصل ادعا می کند اگر یک بیمار است که از قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>