آینده Des Moines Register-سی ان ان-Mediacom نظرسنجی آیووا دموکراتیک حزبی را برانگیخت لغو شد فقط قبل از آن قرار بود منتشر شد شنبه پس از شکایت از یک مبارزه است.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg انتخاباتی ابراز نگرانی به سی ان ان و ثبت نام در مورد نظرسنجی انجام شده در خطا. یک مصاحبه در گزارش با استفاده از یک فونت بزرگتر از اندازه بر روی مانیتور خود را و نام نامزد شد و به طور بالقوه قطع دو منبع آشنا با این نظرسنجی گفت: با توجه به سیاست.

این رسانه ها قادر به تعیین که چگونه بسیاری از مصاحبه تحت تاثیر قرار گرفت و تصمیم گرفت به قراضه کل نظرسنجی. این به این معنی که نتایج حاصل از این نظرسنجی نمی شود منتشر شده در روز دوشنبه هنگامی که قفقاز آغاز خواهد شد.

“کمپین ما دریافت گزارش از یک دریافت کننده آیووا نظرسنجی تماس نگرانی که هر نامزد شد توسط مصاحبه زمانی که از او خواسته که آنها در حمایت از” کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت یک Buttigieg کمپین مشاور ارشد توییتی.

ثبت نام به نظر می رسد به توافق با Buttigieg نگرانی نوشتن موضوع “می تواند به خطر بیافتد نتایج این نظرسنجی.”

“به نظر می رسد یک نامزد نام حذف شد و در یکی از مصاحبه است که در آن پاسخ دهنده خواسته شد تا نام مورد نظر خود را نامزد” با توجه به انتشار. (مرتبط: کارسون پادشاه می شود خود را Busch نور می تواند پس از بالا بردن بیش از $675,000 برای یک بیمارستان کودکان آیوا)

“در حالی که این به نظر می رسد جدا شده به یک نقشه بردار ما نمی تواند تایید کند که با یقین است. لذا همکاران تصمیم دشوار را به حرکت به جلو با انتشار نظرسنجی آیووا.”

سی ان ان نیز اضافه شده در بیانیه شنبه شب که رسانه ها نبودند قادر به تعیین چقدر ممکن است اشتباه و تحت تاثیر قرار بود نتایج.

آیووا نظرسنجی منتشر شده توسط ثبت نام برای 76 سال انتشار اضافه شده است.

“این ضروری است که یک آیووا نظرسنجی منتشر شده است که وجود اعتماد به نفس است که اطلاعات را با دقت نشان دهنده مردم آیووا نمایندگان شان’ نظرات” ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im