‘اسفناک و غیرقابل دفاع’: کنگره شین هوا ‘بیمار’ سیستم بهداشت و درمان در گجرات

توسط سرپرستان

دهلی نو: این کنگره در روز یکشنبه مشت کردن در گجرات دولت بیش از دولت را “بیمار سیستم بهداشت و درمان” و همچنین هدفمند نارندرا نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در این مسئله است.

“امروز ما ندارد و یک سیستم بهداشت و درمان (در دولت); ما یک بیمار سیستم. ناکارآمدی از گجرات دولت در دست زدن به Covid بحران نشان می دهد که آن را تضعیف تحت-اعتماد به نفس و دستیابی به” کنگره رهبر Abhishek مانو Singhvi گفت.

“این است که من غمگین وظیفه را به این کشور توجه اسفناک و غیرقابل دفاع گرفتاری های پزشکی و امکانات بهداشتی در مودی دولت خانه و در بخشی از شاه حوزه (4 مونتاژ بخش احمدآباد سقوط در گاندینگر مجلس حوزه).”

کنگره رهبر گفت: “ما با احترام از ساعت, HM, GOI و گجرات سانتی متر — شما حتی آگاه از آنچه اتفاق می افتد در خانه خود دولت ؟ اگر شما تا کنون دخالت متنبه یا مجازات گجرات دولت یا دومی باید Covid ایمنی واکسن چرا که آنها متعلق به BJP?”

Singhvi گفت: اگر چنین قدرتمند افرادی که کنترل اهرم قدرت قادر به ارائه عدالت در زمین خانه خود را به فقیر و مسکین چه می تواند بقیه از هند پرتکاپو میلیون ها نفر از آنها انتظار می رود.

کنگره رهبر با اشاره به گجرات دادگاه عالی مشاهدات در “عدم PPE, کمبود, از ونتیلاتورهای Icu و جداسازی بخشهای…” و “احساساتی” شرایط در بیمارستان مدنی, Ahmedabad.

او گفت که حتی دادگاه عالی تا به حال مشاهده شده است که دولت وزیر بهداشت “به نظر نمی رسد به آگاهی از آنچه در جریان است و نه به نظر می رسد که تا کنون بازدید از بیمارستان”.

این حزب همچنین سوال چرا خصوصی تست coronavirus موارد مشکوک و حتی مجاز موسسات خصوصی بود متوقف شده توسط گجرات که دولت دستور داد که cornan آزمون می تواند انجام شود تنها در بيمارستان های دولتی.

Singhvi با اشاره به “فعال” نقش فرماندار بنگال اما “سکوت” از گجرات فرماندار در coronavirus situtations در ایالات مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de