Dennis Quaid به تعویق انداختن عروسی لورا Savoie با توجه به کروناویروس

بازیگر Dennis Quaid و نامزد لورا Savoie به تعویق افتاد عروسی خود را با توجه به کوروناویروس.

Quaid باز کرد تا در مورد تصمیم برای به تعویق انداختن در مصاحبه روز شنبه با اضافی بعد از عروسی در اصل به تاخیر انداخت, سفر مشکلات است.

Dennis Quaid and fiancee Laura Savoie arrive at the "Midway" Special Screening at Joint Base Pearl Harbor-Hickam on October 20, 2019 in Honolulu, Hawaii. (Photo by Marco Garcia/Getty Images for Lionsgate Entertainment)

Dennis Quaid و نامزد لورا Savoie می رسند “میدوی” نمایش ویژه در پایگاه مشترک پرل هاربر-Hickam در اکتبر 20, 2019 در هونولولو هاوایی. (عکس از مارکو گارسیا/گتی ایماژ برای Lionsgate سرگرمی)

“ما به تعویق افتاد … هنگامی که ما شروع به شنیدن در مورد [coronavirus در] ایتالیا” Quaid گفت: خروجی. “ما چند نفر از اعضای خانواده و دوستانی که کم سیستم ایمنی بدن به علت درمان های پزشکی و مسائل پزشکی در جریان است. ما تصمیم, ‘اجازه دهید فقط به تعویق انداختن.'”

“آن خواهد بود خوب و کوچک” Quaid گفت. “در حال حاضر ما ممکن است چیزی نزدیک به خانه. ما قصد داریم برای این صبر به آسانسور.”

Quaid 65 و Savoie, 26 شدند مجموعه به ازدواج در Craig T. Nelson در کائوآئی در مارس 4. Savoie نشان داد که لباس عروسی او دستور داده بود از اسپانیا ساخته شده آن را به او.

Quaid تاکید کرد ما نیاز به “اطاعت” اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. (مرتبط: ونسا Hudgens Backtracks پس از گفت و اجتماعی فاصله تا جولای است, ‘مزخرف’)

“من فکر می کنم هر کس نیاز به اطاعت از قوانین” او گفت:. “ما در حال ماندم, به. وجود دارد مقدار زیادی از زمان را به عقب بر همه چیز است.”

“پدر و مادر دام” ستاره است که قبلا در دفاع از 39 سال فاصله سنی بین سابق دانشگاه تگزاس ،

“من رفتن به دنبال یک فاصله سنی و یا کسی که واقعا جوانتر از من…شما هیچ کنترل بیش از که شما سقوط در عشق با” Quaid گفت: نگهبان در نوامبر سال 2019. “من نمی سقوط در عشق آسان است. اما من نمی توانم اجازه دهید چه یک تعداد کمی از مردم فکر می کنم کنترل همه که. من ازدواج کرده ام و سه بار این نهایی من می دانم که در آن است. من احساس می کنم باید یک شریک واقعی در زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>