دموکرات ها که تحت فشار قرار دادند کرملین تحت تاثیر پرونده می خواهید FBI جلسه در سال 2020 خارجی دروغ تلاش

دموکرات کنگره درخواست کرده اند FBI توجیهی برای همه اعضای کنگره در مورد خارجی تلاش برای دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری با پخش دروغ به منظور نفوذ قانونگذاران با توجه به نامه دوشنبه منتشر شد.

“ما به شدت نگران خاص که کنگره به نظر می رسد هدف هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی که به دنبال به شستن و تقویت دروغ به منظور نفوذ در کنگره فعالیت بحث های عمومی و انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر” دموکرات ها در نامه ای به Wray دوشنبه گذشته.

دموکرات ها Nancy Pelosi, Adam Schiff, علامت هشداردهنده و چاک شومر نویسندگان این نامه مشخص نیست که دولت های خارجی هستند و گفته می شود که در دروغ تلاش های, یا, که قانونگذاران هستند هدف در این طرح است.

برخی از قانونگذاران دموکرات اظهار کرده اند که دولت روسیه است که در پشت یک کمپین دروغ در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی فعالیت های در اوکراین. (مرتبط با: FBI یادداشت را افزایش می دهد پرچم های قرمز در مورد پرونده منابع)

جمهوری خواه ویسکانسین بهداشت ، ران جانسون رئیس مجلس سنا کمیته امنیت داخلی است که منجر رسیدگی به هانتر بایدن کار با Burisma اوکراین شرکت انرژی است.

دموکراتیک Sens. گری پیترز و Ron Wyden با ارسال نامه ای به جانسون پنجشنبه گذشته درخواست یک جلسه در مورد Burisma-بایدن پروب گفت: آنها می خواستند به درک “ضد جاسوسی پیامدهای خارجی انتخابات دخالت و خود را در حال انجام کار تحقیقی.”

شیف رئیس خانه هوش کمیته ممکن است خود را گسترش کرملین دروغ مرتبط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای مبارزات انتخاباتی خود.

شیف بارها تبلیغ بدنام استیل پرونده که اتهام که تهمت کمپین مشاوران توطئه با روسیه برای نفوذ در انتخابات 2016.

در 20 مارس سال 2017 شنوایی شیف خواندن چندین پرونده را از اتهامات به ثبت عمومی. او همچنین با اشاره به سند در مصاحبه به تماس برای بررسی بیشتر به تهمت مبارزات انتخاباتی.

اما پرونده, نوشته شده توسط سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل ممکن است خود را شامل روسیه دروغ.

یک بازرس کل وزارت دادگستری گزارش گفت که اف بی آی به حال شواهدی وجود دارد که اطلاعاتی روسیه عملیات ممکن است تغذیه دروغ به استیل خود را از طریق شبکه ای از منابع.

اف بی آی با اتکا به شدت در استیل اطلاعات در تحقیقات خود را به تهمت و مبارزه است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>