دموکرات ها به دنبال Coronavirus کمک لایحه ارائه برای محدود کردن ماموران فدرال از گشت شهرستانها

سنا دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای قرار دادن یک ارائه در coronavirus امداد لایحه که جای محدودیت در مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی دولت برای ارسال ماموران فدرال برای کمک به سرکوب تظاهرات در شهرستانها در سراسر کشور.

ارائه خواهد نیاز به ماموران فدرال خود را شناسایی و استفاده از وسایل نقلیه مشخص شده و اقامت در اموال فدرال به جای گشت زنی در خیابان های شهر رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: با توجه به NBC News. مقامات محلی از جمله شهرداران و فرمانداران خواهد نیاز به تایید استفاده از ماموران فدرال در گشت زنی در خیابان.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به [آن را] به COVID 4 لایحه” شومر گفت: با توجه به NBC News. “این حمایت گسترده از درون دموکراتیک حزبی.” (مرتبط: پورتلند پلیس بازیابی کوکتل مولوتوف مهمات در طول تظاهرات خشونت آمیز)

تظاهرات خشونت تبدیل شد در پورتلند, اورگان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز استقرار ماموران فدرال که تا حد زیادی Department of Homeland Security, افسران برای کمک به سرکوب اعتراضات با توجه به نیویورک تایمز. تظاهرات شده اند در اطراف محور علامت O. هتفیلد آمریکا دادگاه خانه است که اموال فدرال.

تظاهرات گسترده رخ داده در پورتلند و در سراسر کشور در پی مرگ جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled بر گردن خود تصویری از این حادثه نشان می دهد.

Federal police confront protesters in front of the Mark O. Hatfield federal courthouse in downtown Portland on July 26, 2020.(Photo: Spencer Platt/Getty Images)

پلیس فدرال مقابله با معترضان در مقابل علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند در ژوئیه 26 سال 2020 است.(عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ)

شومر گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات برای ارسال ماموران فدرال برای محافظت از اموال فدرال بود “انحراف” ان بی سی نیوز گزارش داد.

“چه نشانی از او انجام دهد ؟ آیا او فراموش چه عادی رئیس جمهور باید انجام دهید — رول تا آستین خود را و سعی کنید و حل این مشکلات ؟ هیچ” شومر گفت: با توجه به NBC News. “او ایجاد انحراف که تند و زننده است که تفرقه و راه آن را نمی خواهد کار.”

یک قاضی فدرال را رد اورگان دادستان کل الن Rosenblaum درخواست برای یک منظور جلوگیری ماموران فدرال از دستگیری پورتلند معترضان جمعه, NBC وابسته KGW اخبار گزارش. قاضی گفت که دولت فاقد ایستاده به شکایت از طرف معترضان.

تهمت نیز مجاز ماموران فدرال فرستاده شده به شیکاگو و آلبوکرک در روز چهارشنبه برای کمک به پلیس محلی در پاسخ به خشونت با توجه به اخبار ایالات متحده.

رهبران جمهوری خواه آماده به پیشنهاد جدید 1 تریلیون coronavirus بسته کمک های دوشنبه به عنوان بیکاری موجود در قبلی کمک لایحه تنظیم شده است به اعتبار این هفته وال استریت ژورنال گزارش شده است.

کنگره قبلا گذشت 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل در 27 مارس ،

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>