دموکرات ها در حال اجرا برای سنا امتناع می گویند اگر بایدن مدعی دروغ است

2020 دموکراتیک نامزدها در حال اجرا برای سنا نمی خواهد می گویند اگر آنها فکر می کنم تجاوز جنسی اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که آورده شده است رو به جلو توسط یک کارمند سابق ساخته شده است.

The Daily Caller تماس چند دموکرات ها در حال اجرا برای سنا در کلید مسابقه درخواست اگر آنها بر این باور نیست همه زنان و اگر آنها بر این باورند بایدن را متهم تارا Reade است دروغ گفتن در مورد اتهامات او را.

Reade را متهم به آن زمان سناتور از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او در سال 1993.

هر نامزد مطبوعات دفاتر داده شد بیش از 24 ساعت به پاسخ و بسیاری از آنها تماس گرفتم چند بار اما نه یک پاسخ داد.

این می آید روز پس از سیاسی منتشر شد قطعه ای با پاسخ از دموکرات سنا نامزد. بسیاری از نامزدهای تایید بایدن و چسبیده با او وجود ندارد. پاسخ خود را با توجه به سیاسی بسیار مشابه است.

The Daily Caller همچنین از نامزدان ریاست جمهوری خواست اگر آنها هماهنگ اظهارات خود با رهبر اکثریت سنا چاک شومر و یا دموکراتیک سناتوری Campaign Committee (DSCC).

در اینجا تمام حزب دموکرات مجلس سنا داوطلبانی که حاضر به می گویند اگر آنها فکر می کنم تارا Reade دروغ است:

بسیاری از دموکرات سنا نامزد بودند آوازی مدافعان دیوان عدالت برت Kavanaugh را متهم کریستین Blasey فورد.

گیدئون که در حال اجرا است در برابر مین جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز توییتی حمایت فورد در ماه سپتامبر سال 2017 گفت: “یک سال پیش تا امروز. با تشکر از شما دکتر فورد برای شجاعت خود را. #BelieveWomen.” اما او نه اظهار نظر در Reade را با خود ندارد.

Gideon’s کمپین اتحاد fundraised از مخالفت Kavanaugh گفت: در یک ایمیل انفجار “زمانی که سناتور کالینز بازیگران بحرانی رای به تایید برت Kavanaugh به دیوان او در توجیه تصمیم خود گفت: Kavanaugh را احترام سابقه در Roe. ما می دانستیم که یک زن حق انتخاب در خطر بود و در حال حاضر آن را حتی روشن تر است.” (مرتبط: آرشیو ملی Debunks بایدن ادعا می گوید سنا اسناد مربوط به تارا Reade نگهداری می شوند در جای دیگر)

ایمیل منعقد کرد و گفت: “شما می توانید $3 سهم به سارا gideon’s کمپین به شکست سوزان کالینز? او نیاز به کمک شما در چه خواهد بود بسیار دشوار و نزدیک انتخابات. در حالی که برت Kavanaugh را ثروتمند حامیان برگزاری بزرگ جمع آوری اعانه برای سوزان کالینز آن را به ما — همه ما — به مبارزه با عقب. است که چرا سهم خود را بسیار مهم است.” در عین حال او است نه اظهار نظر در مورد اتهامات علیه بایدن.

پیترز که رای علیه Kavanaugh تایید شده است و سکوت در بایدن این اتهامات تایید معاون رئیس جمهور سابق در 15 آوریل گفت:”در طول این اولیه من گفت که دموکرات نامزد نیاز به قرار دادن میشیگان و مسائل مربوط به آن موضوع به دولت ما ، من حمایت از @جو بایدن چون من اعتقاد دارم که او فرد برای انجام درست آن. بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به یک ثابت رهبر ما را با هم و پیدا کردن زمینه های مشترک. جو همیشه وجود دارد برای میشیگان — او به ما کمک کرد از طریق خودرو نجات و هدایت ما از طریق بحران مالی است. او نشان داده است که او می تواند یک قهرمان برای میشیگان خانواده ها و کارگران است.”

جونز همچنین اعلام کرد مخالفت خود را به Kavanaugh با توجه به اتهامات جلو آورده فورد.

“این Kavanaugh نامزدی فرایند شده و ناقص از آغاز و ناقص در پایان. دکتر فورد معتبر بود و شجاع و من نگران این پیام رای ما خواهد شد ارسال به پسران و دختران ما به عنوان قربانیان تجاوز جنسی. من خواهد بود در رای گیری هیچ.,” او گفت: در سپتامبر سال 2018 در توییتر.

در ماه ژوئیه 2019, McGrath حرف و موقعیت خود را در Kavanaugh را تایید کرد و گفت “از من خواسته شد در اوایل امروز در مورد قاضی برت Kavanaugh و من پاسخ بر اساس مدارک تحصیلی خود را به بود در دیوان عالی کشور است. اما پس از انعکاس بیشتر و درک بیشتر از رکورد خود, من می خواهم که رای دادند نه” در یک صدای جیر جیر.

Mcgrath قبلا گفت: “من نگران بود که Kavanaugh نامزد دریافت جایزه بود چون من احساس مواضع خود را در اتحادیه های کارگری و زنان نسبت به حقوق باروری و برخی از کسانی که همه چیز خیلی دور از جریان اصلی” او به خودی لویی. “در همان زمان وجود دارد هر چیزی که صلاحیت قاضی Kavanaugh از تبدیل شدن به یک دادگاه عالی عدالت. بنابراین تا جایی که من ایستاده بود. منظورم این است که من نمی باید به یک رای یک راه یا دیگری, اما وجود دارد هیچ چیز به رد صلاحیت قاضی Kavanaugh.” اما پس از واکنش او تغییر موقعیت خود را.

آریزونا دموکرات سنا نامزد مارک کلی که انتظار می رود که به صورت یک مسابقه گفت: او می ایستد حمایت خود را از بایدن با وجود این اتهامات گفت: “من فکر می کنم (بایدن) دارای تجربه مناسب است و توانایی رهبری, آنچه که کشور ما نیاز دارد در حال حاضر” در ظاهر در یک مصاحبه رادیویی در KTAR اخبار.

The Daily Caller تماس چندین سابق سنا کارکنان در مورد سکوت از دموکرات ها. بیشتر اشاره Kavanaugh تایید جلسات و دو استاندارد بین Kavanaugh را شاکیان و بایدن ، (مرتبط: منحصر به فرد: سناتور که محکوم Kavanaugh حاضر به محکوم کردن Fairfax)

مایک دیویس رئیس جمهور از ماده سوم پروژه گفت: روزانه تماس گیرنده که “همان حزب دموکرات و رقبا مانند (از دست رفته) مین مجلس سارا Gideon که استدلال می کردند که ما باید به طور خودکار و unthinkingly #BelieveAllWomen زمانی که اتهامات درگیر آن بالا معلم مدرسه ابتدایی برت Kavanaugh در حال حاضر خود را نشان داده حزبی استاندارد دوگانه و نفاق در دفاع از جو بایدن در برابر تارا Reade بسیار بیشتر مربوط جدی خاص تایید و معتبر اتهامات از محل کار (در سنا) تجاوز تلافی و coverup.

“این دموکرات ها تنها می خواهند ما را به #BelieveAllWomen که متهم قدرتمند جمهوری خواهان و پرتاب-دور دموکرات (مانند Al Franken) تجاوز جنسی” دیویس ادامه داد. (مرتبط: حزب دموکرات حاضر به اذعان به تجاوز جنسی اتهامات علیه جو بایدن)

“نفاق است که قوی ترین سلاح در سیاست آن را هوشمند برای جمهوری خواهان در حال اجرا برای سنا به نقطه روشن دو استاندارد دموکرات باید مجموعه” گرت Ventry سابق ارتباطات مشاور سناتور چاک Grassley گفت: روزانه تماس گیرنده.

بایدن همواره رد Reade را با خود ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im