دموکرات اثبات آنها بد حزب

امروز پادکست ما به منزجر کننده فشار توسط نانسی پلوسی به انجام هر لیبرال رویای خوک پروژه در coronavirus امداد لایحه. ما همچنین صحبت با گذشته مهمان شان Parnell که در حال اجرا است برای کنگره در پنسیلوانیا در مورد چگونه غربی بهبهان در حال برگزاری است تا تحت قرنطینه و چه کسی اجرا می شود برای کنگره زمانی که آنها نمی تواند مبارزات انتخاباتی در یک روش سنتی است.

گوش دادن به نشان می دهد:

دموکرات ها دیدن درد و رنج به عنوان فرصت. در عجله به تصویب اقتصادی امداد لایحه برای حفظ اقتصاد این کشور از سقوط پلوسی و دموکرات ها تصمیم گرفته اند به فشار هر جناح چپ سیاست و پرداخت کردن آنها می تواند از فکر می کنم. رسانه ها به طور طبیعی نادیده می گیرد و این طول می کشد و از طرف دموکرات ها. ما به جزئیات.

سپس به بحث ما با نویسنده پرفروش شان Parnell که در حال اجرا است برای کنگره در پنسیلوانیا است. ما می شنویم که چگونه مردم غرب پنسیلوانیا در حال توزیع خود قرنطینه دریافت خود را بر روی دموکرات ها بازی سیاست با اقتصاد آمریکا و چگونه یک رقیب اجرا می شود برای کنگره که هیچ یک از روش های سنتی در حال اجرا برای دفتر مجاز است.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>