دموکرات ها معرفی لایحه دادن Coronavirus امداد به بیگانگان غیر قانونی

چندین خانه دموکرات معرفی قانون است که اگر امضا و به قانون اجازه می دهد بیگانگان غیر قانونی به دست آوردن منابع مالی از اخیرا به تصویب coronavirus امداد بسته است.

کالیفرنیا در کنگره لو کوریا به همراه دو نفر دیگر از قانونگذاران دموکرات معرفی مرخصی بدون مالیات دهندگان پشت عمل در روز جمعه. این قانون را اصلاح مراقبت در عمل — به 2 تریلیون دلار بسته محرک در نظر گرفته شده برای کمک به آمریکایی ها رنج می برند تحت coronavirus همه گیر و اجازه می دهد افراد زندگی در ایالات متحده غیرقانونی به درخواست برای کمک های مالی.

“من وحشت زده به یاد بگیرند زحمتکش taxpaying مهاجران بودند از سمت چپ از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل” کوریا گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

او ادامه داد: “با مصاحبه از مهاجران ما در حال قرار دادن برخی از ما بیشتر ساکنان آسیب پذیر در معرض خطر است. هر مالیات دهندگان فردی صرف نظر از تابعیت, وضعیت نیاز به کمک های دولت در حال حاضر.”

US-POLITICS-IMMIGRATION-MIGRATION

ما نماینده و رئیس کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکا انجمن جودی چو (D-CA) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از یک تور در گشت مرزی امکانات و مهاجر مراکز بازداشت 15 نفر از اعضای کنگره اسپانیایی انجمن در تاریخ 1 ژوئیه سال 2019 در Clint تگزاس. (لوقا MONTAVON/خبرگزاری گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا coronavirus بسته کمک مالی 17 مارس است. به 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه ارائه خواهد شد $1,200 پرداخت به همه تک آمریکایی ها که درآمد کمتر از 75000 دلار در سال و یا $2,400 برای خانواده هایی که درآمد زیر $150,000 — از جمله 500 دلار برای هر کودک زیر 17. (مرتبط: Dems بپرسید که شارژ قاعده صدق نمی مهاجر Coronavirus درمان — آن را در حال حاضر ندارد)

اما این بودجه نمی تواند کمک به افرادی که لازم نیست مالیات دهندگان فردی شماره شناسایی است که عبارتند از اتباع خارجی برای زندگی و کار در ایالات متحده غیرقانونی.

حامیان ترک هیچ مالیات دهندگان پشت عمل تشبیه این شرط به تبعیض است.

“این ویروس نمی مراقبت در مورد وضعیت مهاجرت. آن قائل است و نه باید به ما. مهاجران کسب و کار خود و خانه های حمایت از خانواده و پرداخت اجاره بها و کمک به جوامع خود گفت:” کالیفرنیا دموکراتیک Rep. جودی چو, که همچنین به نام برای توقف اخراج ها در میان همه گیر.

چو افزود: “ساخت آن را غیر ممکن است برای آنها را به دریافت سود ما در حال ارسال به هر کس دیگری فقط به معنی کسانی که مهاجران را سخت تر از زمان تهیه مواد غذایی و یا اجاره و برگ که ما همه بدتر است. من امیدوارم که برای دیدن این اصلاح در آینده بسته امداد.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>