دموکرات ها جمع آوری پول کردن Coronavirus و جو بوق چگونه افتضاح رسانه ها

روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست بحث ما با تپه رسانه گزارشگر جو بوق در مورد چقدر افتضاح روزنامه نگاری است که در زمانی که مردم آمریکا واقعا می تواند استفاده از برخی از گزارش صادقانه. قبل از اینکه ما صحبت با جو ما پوشش چه دموکرات ها در حال جمع آوری کمک های بی شرمانه خاموش coronavirus و رسانه ها همچنان تظاهر به آنها صرف نمی کند هفته خواستار آن “چینی کروناویروس” یا “ووهان ویروس” است که آنها در حال حاضر اعلام شده به ترکیه به دلیل خواهان تکرار کلمات خود را.

گوش دادن به کل نشان می دهد:

سازمان دیده بان به جو بوق مصاحبه:

چگونه بی شرمانه یک حزب سیاسی باید به طور همزمان نگرانی سیاسی از coronavirus در حالی که سیاسی coronavirus و مالی کردن آن ؟ جو بایدن و سناتوری دموکرات کمیته کمپین که فقط انجام داده اند و آن را مشمئز کننده. ما به آن را دریافت و همه نفاق بر روی صفحه نمایش.

در نفاق هیچ کس نمی تواند نگه داشتن شمع به لیبرال رسانه ها. این هفته اعلام کرد که آنها خواستار این ویروس در “ووهان” ویروس یا چینی کوروناویروس” به ترکیه پس از چند خواهان استفاده از آن شرایط است. مشکل آنها این است که آنها می خواهم با استفاده از آن شرایط برای هفته ها و ویدئو وجود دارد. ما آن را داشته باشد و آنها را دقیقا چه هستند.

تپه جو بوق تماشای رسانه های نزدیک تر از فقط در مورد هر کسی. ما را انتخاب کنید مغز خود را در مورد چگونه آنها تحت پوشش coronavirus و زیانی به ناحیه تناسلی اکنون چه می گذرد, روزنامه نگاری را انجام می دهند برای مردم آمریکا در چنین زمان مهم است. ما نیز نگاه کنید که چگونه آنها را پوشش نژاد از نامزدی حزب دموکرات و چگونه آنها در مجموع تظاهر همه به خوبی با جو بایدن.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im