دموکرات ها از ویژگی های آمریکایی-قبیله شناخته شده برای شایع مواد مخدر-قاچاق کالا و ارز به صحبت می کنند در برابر مرزی دیوار

  • دموکراتیک-کنترل خانه منابع طبیعی کمیته در جلسه روز شنبه با توجه به مرز جنوبی دیوار و تاثیر آن بر محیط اطراف است.
  • یکی از شنوایی را برجسته سخنرانان بود ند نوریس رئیس Tohono O’odham ملت که صحبت کردن شدیدا در برابر ساخت دیوار از طریق قبیله خود را زمین.
  • این قبیله با این حال شناخته شده است در میان اجرای قانون برای آن شایع مشارکت در تجارت مواد مخدر با یک گشت مرزی عامل نشان می دهد به عنوان بسیاری از آنجا که 90 درصد از اعضای آن هستند درگیر در قاچاق فعالیت است.

خانه دموکرات دعوت رهبر Tohono O’odham ملت به صحبت کردن در برابر ساخت و ساز ایالات متحده آمریکا-مکزیک دیوار با وجود این قبیله سابقه طولانی مرزی با مواد مخدر-قاچاق.

خانه منابع طبیعی کمیته در جلسه روز شنبه با عنوان “از بین بردن سایت های مقدس و پاک کردن فرهنگ قبیله ای: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخت و ساز از مرز دیوار” که متمرکز در مرز دیوار اثرات زیست محیطی.

برجسته سخنران در این جلسه بود ند نوریس که در خدمت به عنوان رئیس Tohono O’odham ملت آمریکا-قبیله واقع در اطراف آریزونا و مکزیک مرز.

نوریس ابراز مخالفت خود به دیوار اشاره کرد که ساخت و ساز از یک مانع خواهد تقسیم قلمرو خود را که گسترش در سراسر مرز مکزیک و ظاهرا بی حرمت فرهنگی و مقدس.

“دولت فدرال ادامه داد: تخریب ما مذهبی و فرهنگی منابع [به مقدار] هیچ چیز کمتر اما تخریب ما زمینه کلیسا و گورستان. برای ما این است که هیچ تفاوتی از DHS ساختمان 30-پای دیوار را از طریق گورستان آرلینگتون و یا از طریق زمین های ملی کلیسای جامع” نوریس گفت: قبل از این کمیته ،

Native American "Shadow Wolves" Track Smugglers and Immigrants Through Desert

ایالات متحده و مکزیک مرز حصار امتداد طریق بیابان سونورا در ژانویه 18, 2011 در Tohono O’odham ملت, آریزونا. آمریکایی های بومی رزرو یک کلید عبور از نقطه برای مبارزه با مواد مخدر از ورود به ایالات متحده است. (عکس توسط جان مور/گتی ایماژ)

“ما مصرانه از کنگره برای عقب نشینی و یا حداقل در حد [وزارت امنیت داخلی را] چشم پوشی از قدرت است که خطرناکی گسترده و اجازه داده است DHS دیکتاتوری به اجرای نعل بیش از حقوق Tohono O’odham و مرز دیگر جوامع در ایالات متحده” او ادامه داد.

این Tohono O’odham ملت و یک دولت فدرال به رسمیت شناخته شده قبیله که سیاهی تقریبا 34,000 ثبت نام قبیله ای شهروندان متمرکز شده است در رزرو در طول 62 کیلومتر از جنوب آریزونا مرز. باستانی آن سرزمین های قبیله ای فراتر از آنچه که در حال حاضر ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز, اما آن میهن تقسیم شد که مرز بین المللی تاسیس شد در سال 1854. در این روز بسیاری از اعضای این قبیله باقی می ماند در مکزیک طرف.

در میان اجرای قانون در جامعه, اما, Tohono O’odham ملت نیز برای بدنام چیز دیگری: مرزی و قاچاق مواد مخدر.

گرفتار بیکاری و تلخ اقتصادی گزینه های بسیاری در درون قبیله را تبدیل به کارتل سینالوآ به پول. زمین های خود را از تبدیل شدن به یکی از شلوغ ترین انسان و مواد مخدر-قاچاق دالان در شمال امریکا است. این Tohono O’odham ملت بود که به تازگی به ویژه در یک ABC اخبار گزارش تحقیقی خود را برای مشارکت در جرایم مواد مخدر.

“بسیاری از اعضای قبیله که عمیقا درگیر با کارتل اینجا در مکزیک گفت:” ماتیاس Estevan یک O’odham ملت عضو زندگی در جنوب مرز برای مارس 2019 گزارش.

Estevan خود گفت: کارتل اعضای نزدیک او با معاملات سودآور حتی ارائه به او پرداخت $10,000 فقط به درایو یک کامیون با یک محفظه به طرف ایالات متحده از رزرو.

چقدر شایع است, قاچاق در میان اعضای O’odham ملت ؟ در حالی که آن را دشوار است به ارزیابی با توجه به ماهیت فعالیت های جنایی, یک گشت مرزی عامل برآورد شده در ماه ژوئن 2019 گزارش که به عنوان بسیاری از 80 تا 90 درصد از اعضای درگیر در مواد مخدر و یا قاچاق انسان.

Native American "Shadow Wolves" Track Smugglers and Immigrants Through Desert

ایالات متحده تاکتیکی افسر کوین کارلوس حذف برخی از 500 پوند است. ماری جوانا مصادره شده از قاچاقچیان در ژانویه 18, 2011 در Tohono O’odham ملت, آریزونا. (عکس توسط جان مور/گتی ایماژ)

با وجود افزایش اجرای تلاش در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک اعضای قبیله مجاز دسترسی آسان از طریق ویژه گیتس به criss-cross مرز. اما اجرای قانون استدلال می کند که اعضای O’odham ملت در حال سوء استفاده از این امتیاز به دیگران بزرگ را از کارتل های مواد مخدر مکزیکی.

Pinal County Sheriff علامت بره که صلاحیت شامل یک بخش از O’odham کشور رزرو شده در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده برای شخصی خود را در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر. بره در سال 2019 گفت: قاچاقچیان که فشار متامفتامین و ماری جوانا آگاه هستند آنها می تواند شارژ شود اگر آنها در قلمرو قبیله ای و بسیاری از آنها را به استفاده از رزرو را متخلخل مرز.

در یک بیانیه ارائه شده به the Daily Caller, اخبار بنیاد جلوتر از روز چهارشنبه کمیته شنوایی جمهوریخواه آریزونا در کنگره پل Gosar صحبت در مورد نیاز به مرز دیوار نه تنها برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی بلکه به سرکوب سطح قاچاق مواد مخدر در حال حاضر دیده می شود در منطقه است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به مردم آمریکا او را به ساخت یک دیوار در امتداد جنوبی ما مرز” Gosar گفت. “این طراوت را برای دیدن یک رئیس جمهور که در واقع نگه می دارد وعده های خود. آریزونا سرزمین های مرزی و قوانین زیست محیطی در حال بهره برداری توسط کارتل های مواد مخدر قاچاقچیان انسان و بیگانگان غیر قانونی برای به دست آوردن ورود به کشور ما است. به منظور حفاظت از جوامع ما از این باطل مجرمان ما نیاز به ساخت یک دیوار.” (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر Waiving پیمانکاری قوانین برای تسریع در ساخت دیوار مرزی)

همانطور که برای نوریس او تصریح کرد قبیله خود را مخالفت با یک مرز دیوار از طریق کمیته مجلس شنوایی.

“ما همچنان به کار در رابطه [با دولت] ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه لازم است از ساختمان یک دیوار. ما هرگز موافق به یک دیوار است که در حال ساخته” نوریس گفت.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>